WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Platja Es Trenc Beach Mallorca Spain

Co z tą Majorką? ⛱ Limity na alkohol przy pakietach All Inclusive 🍹 i koniec imprez topless 👙

Baleary mają już dość niesfornych klientów. Majorka chce odejść od swojego imprezowego wizerunku i zamiast tego stawia na relaks, zrównoważony rozwój i jakość. Oto przegląd nowych zasad, które zostały ustalone w tym roku i które mają na celu przekształcenie profilu odwiedzających wyspę.👇

Opublikował/a
Lady Mermaid Blue·19.09.2023
Udostępnij

Jak będzie w hotelu?

  • Brak nieograniczonego alkoholu nawet jeśli rezerwujesz opcję all inclusive w hotelach w rejonach Playa de Palma, S'Arenal i Magaluf (a także Sant Antoni de Portmany na Ibizie). Dozwolone są tam tylko trzy napoje alkoholowe w porze lunchu i 3 w porze kolacji. Zabronione są również happy hours.

  • Maksymalna liczba turystów i ani jednego więcej! Hotele nie mogą przyjmować zwiększać swojej pojemności przez najbliższe cztery lata. Jeśli ośrodek chce dokonać zmian i remontu, będzie musiał wręcz zrezygnować z 5% swojej dotychczasowej pojemności.

  • Rosną wymagania środowiskowe dla hoteli (ustawa o recyklingu i zrównoważonym rozwoju). My się cieszymy i też stawiamy na ekologię!

Co z imprezami i paleniem?

  • Koniec z imprezami tylko w kostiumach i topless. Buty i bluzki/koszule są obowiązkowe. Topless jest niedozwolony, niezależnie od płci.

  • Zakaz używania megafonów lub głośników.

  • Każdy, kto swoim zachowaniem wskazuje na bycie pod wpływem alkoholu, jest agresywny lub wypowiada obraźliwe słowa, nie zostanie wpuszczony do żadnego lokalu.

  • Wycieczki na "imprezowych łodziach" również zakazują spożywania alkoholu.

  • Palenie pozostanie zabronione na tarasach restauracji oraz podczas spacerów po ulicy.

  • W 2023 zakaz może zostać rozszerzony na plaże, koncerty, parki i tereny sportowe.

Nam się podoba więcej spokoju w lepszej atmosferze. Zachęcamy Cię do rzucenia okiem na lipcowe oferty na Majorkę. Jest z czego wybierać!

Szukasz inspiracji? Przychodzimy Ci z pomocą:

Zgłoś wątpliwości prawne