WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Balearic Islands, Bay, Boat

Darmowy pokój na Ibizie! 🤍 Z małym haczykiem...

Ten czterogwiazdkowy hotel jest bardzo nowoczesny i znajduje się blisko plaży, do tego oferuje darmowy nocleg, który jednak rzadko jest używany. Powiemy Wam, dlaczego wolny pokój jest rezerwowany tak rzadko.

Opublikował/a
Tobi·27.07.2022
Udostępnij

Nie lubisz ponurych pokoi hotelowych, lubisz być w centrum uwagi i nie chcesz dużo wydawać na kolejne noclegi? W takim razie 4* Paradiso Ibiza Art Hotel jest dla ciebie absolutnie idealny! Można tam całkowicie bezpłatnie zarezerwować tzw. Zero Suite.

Powodem, dla którego pokój mimo tego, że jest darmowy, nie cieszy się popularnością, może być fakt, że znajduje się on na samym środku hotelowego holu, a większość ścian to... okna. To rozrywka tylko dla tych, którzy potrafią zasnać będąc obserwowanym przez zupełnie obcych ludzi.

Na wyposażeniu pokoju oprócz podwójnego łóżka znajduje się wentylator sufitowy, stół z taboretami oraz telewizor. Nie martw się, toaleta już nie posiada okna! Pozostałe pokoje designerskiego hotelu są również indywidualnie zaprojektowane według różnych tematów, ale żaden inny nie jest przezroczysty... ani darmowy ;)

Jeśli jesteś teraz zainteresowany, możesz wysłać prośbę o rezerwację bezpośrednio przez e-mail.

ZOBACZ POKÓJ

🔍 INFORMACJE W SKRÓCIE:

  • Lokalizacja: na południe od Sant Antoni de Portmany na zachodnim wybrzeżu Ibizy

  • Maksymalna liczba bezpłatnych noclegów: 1

  • Prośby o rezerwację na adres: [email protected]

Zgłoś wątpliwości prawne