WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

singapore, Singapore airport

Gdzie to jest❓W Singapurze! Na lotnisku! ✈️

Najwspanialsze lotnisko na świecie 😲 Znacie je?

Opublikował/a
Lady Mermaid Blue·19.09.2023
Udostępnij

To, co widzicie, znajduje się na lotnisku w Singapurze. Tak, na lotnisku 🤯.
Jest wiele fajnych lotnisk... ale to jest nie z tego świata! Największy kryty wodospad na świecie znajduje się w budynku zwanym "Klejnotem", cudzie architektury, który Was w sobie rozkocha!

Jeżeli jeszcze go nie dodaliście to swojej listy miejsc, które TRZEBA zobaczyć, to jest ten moment!

Planując podróż do Azji lub Australii, warto sprawdzić opcje, które mają przesiadkę w Singapurze, na lotnisku Changi, które nie bez powodu zostało okrzyknięte najlepszym na świecie (dodatkowo było wielokrotnym zdobywcą tego tytułu w prestiżowym rankingu Skytrax).

Spacer pod dywanach, w otoczeniu roślinności, ogrodów, kwiatów i z widokiem na... wodospad! Doświadczenie samo w sobie, mimo że dopiero jesteście w trasie!

Błysk i czystość, place zabaw dla najmłodszych, masa miejsc do zwiedzania dla wszystkich w każdym wieku, łatwość w rozeznaniu dzięki rewelacyjnemu oznakowaniu, nie wspominamy oczywiście o różnorodnośći sklepów, knajpek, barów...

Poniżej opowiadamy Wam o kilku kluczowych atrakcjach tego miejsca:

💎 Wodospad! Jak dla nas, najbardziej szalona część tego lotniska. Wysoki na 40 metrów (7 pięter!), spływający kaskadami z dachu Jewel Changi Airport w kształcie kopuły, jest najwyższym na świecie krytym wodospadem. Ten cud architektury znajduje się w centrum uwagi wielu osób od czasu otwarcia w kwietniu 2019 roku.

💎 Ogrody! W Ogrodzie Odkrywców, jednym z najpiękniejszych miejsc na lotnisku Changi, znajdują się rzeźby przypominające drzewa, pokryte bujną i różnorodną roślinnością. Podróżni mogą spacerować po podwyższonych chodnikach, aby z bliska podziwiać naturę z różnych punktów widokowych.

💎 Ogród Kaktusowy! Ukryty w Terminalu 1, jest prawdopodobnie jedną z najlepiej strzeżonych tajemnic Changi. Ogród na dachu ma otwarty bar i jest idealnym miejscem na delektowanie się chłodnym napojem i widokiem pasu startowy. Znajduje się tam również ponad 100 różnych gatunków kaktusów i roślin jałowych z całego świata. A w środku również motylarnia!

💎 Kino Imax! Najnowsze kino z salą IMAX nowej generacji z funkcją IMAX Laser, pierwsza w Singapurze sala rodzinna (Dreamers), pierwsze sale z dźwiękiem przestrzennym oraz ekskluzywna opcja dla kin premium (Lumiere).

💎 Basen! Jak akurat masz ochotę na szybkie ochłodzenie!

Zgłoś wątpliwości prawne