WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Madeira, Portugal

Hotel z ocenami 1/5!

Widywaliśmy już niskie oceny hoteli, ale takie coś chyba pierwszy raz! Noclegi z ocenami 1/5 w Tripadvisor!

Opublikował/a
Patryk·28.11.2022
Udostępnij

Madera to niewątpliwie piękna wyspa, mieszkańcy są gościnni, a hotele są najwyższych standardów. Przeszukując dla Was internet trafiliśmy jednak na prawdziwą perełkę - obiekt z ocenami 1/5 w Tripadvisor!

Warto zaznaczyć, że to ocena jedynie na podstawie 8 opinii, no ale mimo wszystko jest to sytuacja dość wyjątkowa. Widzieliśmy sporo hoteli, wiele z bardzo niskimi ocenami lub druzgocącymi opiniami, ale coś takiego trafia się niezwykle rzadko.

Opinie możecie poczytać TUTAJ. Dla porównania, na platformie Booking hotel ma oceny 5,5/10 (jest to również bardzo nisko).

Pamiętajcie, że aby hotel mógł pojawić się u nas, musi mieć ocenę minimum 3,5/5 w Tripadvisor i dbamy o to, żebyście wakacje mieli nie tylko tanie, ale po prostu jakościowe.

Zgłoś wątpliwości prawne