WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Aerial View, Architecture, Building

✅ Malta znosi część restrykcji! ✅

Wicepremier i minister zdrowia Malty, Chris Fearne, ogłosił 4 lutego, że Malta będzie kontynuować plan wyjścia z COVID-19. Fearne powiedział, że obecnie, pomimo zaobserwowania wzrostu liczby codziennych przypadków, Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób potwierdziło, że Malta ma najniższy wskaźnik zajętych łóżek związanych z COVID w całej UE.

Opublikował/a
Patryk·19.09.2023
Udostępnij

To, wraz z faktem, że większość maltańskiej populacji otrzymała już teraz trzecią dawkę szczepionki przeciwko COVID-19, doprowadzi do dalszego łagodzenia środków dotyczących COVID-19, w tym złagodzenia ograniczeń związanych z podróżami międzynarodowymi.

Od poniedziałku 11 kwietnia 2022 r., turyści przyjeżdżający na Maltę z krajów znajdujących się na czerwonej liście (w tym Polski) będą mogli wjechać posiadając negatywny wynik testu PCR (wykonanym do 72 godzin przed przybyciem) lub z uznanym świadectwem ozdrowienia z Covid, którego nie można starszy niż 180 dni. Do tej pory Malta wpuszczała tylko zaszczepionych.

Poza tym wicepremier Malty zapowiedział również, że zgodnie z planem, że od 10 kwietnia 2022 r. nie będzie już potrzebny paszport covidowy, aby uczestniczyć w imprezach plenerowych czy w imprezach zamkniętych.

- Źródło: VisitMalta.com

Zgłoś wątpliwości prawne