WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Rio de Janeiro, brasil, flight

✈️ Najlepsze linie lotnicze 2023 ✈️

✈️ Według rankingu opracowanego przez Airline Ratings, w roku 2023 najlepszą firmą lotniczą do podróżowania jest Air New Zealand. Linie te otrzymały szczególne uznanie za zapewnienie wygody pasażerom podróżującym w klasie ekonomicznej. Na drugim i trzecim miejscu znalazły się Qatar Airways oraz Etihad Airways. ✈️

Opublikował/a
Lady Mermaid Blue·1.06.2023
Udostępnij

W środę (31 maja) australijska agencja branżowa Airline Ratings opublikowała najnowszy ranking. W oparciu o oceny ekspertów lotniczych, zestawiono listę 25 najlepszych linii lotniczych do podróżowania w 2023 roku. Przy ocenie brano pod uwagę wiele kryteriów, takich jak wyniki audytów bezpieczeństwa, opinie pasażerów, staż załogi, rentowność i dostępność oferty.

W wyniku niezależnej analizy spejcalistów, Air New Zealand, zajęła pierwsze miejsce. Geoffrey Thomas, redaktor naczelny Airline Ratings, podkreślił, że Air New Zealand uzyskała najwyższe oceny w wielu kluczowych obszarach, chociaż punktacja w pierwszej piątce była bardzo zbliżona. Thomas wymienił, że największymi atutami nowozelandzkiej linii są "ciągłe dążenie do doskonałości", "świetne zarządzanie", "jeden z najlepszych zespołów lotniczych" oraz "rewelacyjna strategia linii, którą jej pracownicy wytrwale realizują".

Air New Zealand została szczególnie uhonorowana za "innowacje w samolotach, które wielokrotnie zdobyły nagrody, takie jak dostępne w klasie ekonomicznej łóżka SkyNest, wysoki poziom bezpieczeństwa operacyjnego, przywództwo w kwestiach środowiskowych oraz zaangażowanie i motywację pracowników". Geoffrey Thomas podkreślił, że to skupienie na wygodzie pasażerów podróżujących w klasie ekonomicznej zrobiła duże wrażenie na jury.

Drugie miejsce przypadło Qatar Airways (zwycięzca zeszłorocznego rankingu), trzecie Etihad Airways. Poszczególne linie zdobyły także wyróżnienia w określonych kategoriach (np. Air New Zeland za najlepszą dla pasażerów w klasie ekonomicznej, zaś Qatar za najlepszą w klasie biznes).

25 najlepszych linii lotniczych według AirlineRatings.com

1. Air New Zealand

2. Qatar Airways

3. Etihad Airways

4. Korean Air

5. Singapore Airlines

6. Qantas

7. Virgin Australia/Virgin Atlantic

8. EVA Air

9. Cathay Pacific Airways

10. Emirates

11. Lufthansa/Swiss

12. SAS

13. TAP Portugal

14. All Nippon Airways

15. Delta Air Lines

16. Air Canada

17. British Airways

18. Jet Blue

19. JAL

20. Vietnam Airlines

21. Turkish Airlines

22. Hawaiian

23. KLM

24. Alaska Airlines

25. United Airlines

Źródło: CNN

Zgłoś wątpliwości prawne