WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

snowtrex_contest_10.11

WYNIKI / Łapiemy wiatr 💨 w żagle ⛵️ i znów obieramy 🏴‍☠️ kurs na... KON-KURS! 🦜

Konkurs zakończony!

Zwycięzcą został Michał Brudecki. Gratulujemy!!!

A tutaj jego praca :)

🦜 🦜 🦜 🦜 🦜 🦜 🦜

Ahoj, Piraci! To ja, Wasza ulubienica - Ruby! 🦜

Wiem, jak bardzo lubicie moje konkursy. A ja się świetnie bawię dostając od Was tyle niesamowitych pomysłów i odpowiedzi. Zatęskniłam za tym! Tym bardziej, że zima zbliża się nieubłaganie, a mnie wpadła w skrzydła nie lada gratka... Chętnie się nią z Wami podzielę...

Będziecie mogli wygrać rewelacyjny pobyt w Szwajcarii! Szczegóły poniżej! ⬇️

Nagroda powstała dzięki współpracy z niżej wymienionymi Parterami.

Konkurs trwa do 24.11.2023. Powodzenia! 🍀

Opublikował/a
Lady Mermaid Blue·27.11.2023
Udostępnij

SZCZEGÓŁY

Mamy dla Was do wygrania pobyt w hotelu w Interlaken z wyżywieniem HB (śniadania i kolacje) dla 2 osób wraz z 4-dniowym karnetem Jungfrau Railways VIP, współorganizowany przez SnowTrex!

Pobyt:

  • 3 noclegi w Interlaken dla 2 osób ze śniadaniami i kolacjami

  • 4-dniowy karnet Jungfrau Railways VIP (zimowy) z Jungfraujoch - Top of Europe (2 osoby)

  • termin podróży do uzgodnienia: minimum na 3 tyg przed wyjazdem, w zależności od dostępności miejsc, poza Bożym Narodzeniem i Sylwestrem

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

Nic prostszego! Zadanie konkursowe pojawi się w naszych relacjach na Instagramie i na Facebooku, jeśli jeszcze nas nie śledzicie, to czas najwyższy! Tam znajdziecie dalsze instrukcje, otrzymacie je w ciągu najbliższych dni...!

Redakcja WakacyjnychPiratów wybierze zwycięzców, oceniając ich pomysłowość oraz kreatywność. Nagrody nie będą losowane.

🗻 W między czasie, zachęcamy Was do polubnienia profili regionu Interlaken oraz wyciągów narciarskich Jungfraujochtopofeurope. 🚠

🦜🦜🦜🦜

ŚLEDŹCIE NAS!

A nie ominą Was nasze konkursy ani super pomysły na wyjazdy!

🦜🦜🦜

REGULAMIN I POLITYKA PRYWATNOŚCI

🦜🦜🦜

Jaki rodzaj zimowych wakacji najbardziej lubicie? Pełne akcji, aktywne czy bardziej relaksujące? Region Interlaken oferuje coś dla każdego, niezależnie od tego, czy Wasze plany są ściśle śnieżne, czy nie.

Szybkie zjazdy na stokach narciarskich lub torach saneczkowych w regionie narciarskim Jungfrau, wędrówki zimowe (i biegówki) przez urzekające krajobrazy, wycieczki kajakowe, romantyczne górskie przygody przy świetle księżyca lub raclette rafting - możliwości są nieograniczone...

Poczytajcie o Interlaken tutaj, i nie zapomnijcie polubić tego wspaniałego regionu!

Dwie doliny, trzy pasma górskie i 211 kilometrów doskonale przygotowanych tras narciarskich. W regionie narciarskim Jungfrau fani śniegu mogą cieszyć się wszelkiego rodzaju aktywnościami i być w swoim żywiole. Zimowy raj na tle Eiger, Mönch i Jungfrau oferuje narciarzom i snowboardzistom wszystko, czego dusza zapragnie: łagodne stoki, strome spadki, snowparki i funparki, tory wyścigowe i imprezy w puchu. Połącz swój pobyt z wycieczką do najwyżej położonej stacji kolejowej w Europie: Jungfrau - Top of Europe. I koniecznie polubcie Jungfraujochtopofeurope tutaj!

Szerokie trasy, doskonałe snowparki, niekończący się głęboki śnieg - wszystko szybko i łatwo mieć. Szwajcaria to idealne miejsce na szusowanie. Sprawcie sobie mnóstwo przyjemności i przeżyjcie wyjątkową zimę. Ale gdzie? Podpowiedzi znajdziecie tutaj! I na tym koncie!

SnowTrex to narciarski numer 1 w Europie - oferuje wyjazdy na narty do prawie 500 miejscowości i 2500 hoteli i apartamentów. Firma została założona w 1999 roku i jest obecnie odnoszącym największe sukcesy operatorem wyjazdów narciarskich i sportów zimowych w Europie. Poznajcie ich super oferty!

Zgłoś wątpliwości prawne