WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

dubai

Linie Emirates poszukują 5000 członków personelu pokładowego 🛩️

Piraci, co powiecie na pracę, w której pensja zaczyna się od 2500 euro, macie 30 dni urlopu w roku, opłacony nocleg w Dubaju, darmowe bilety lotnicze co roku i super zniżki dla przyjaciół i rodziny?

Nieźle jak na tych, którzy uwielbiają podróże, prawda? Możecie to wszystko mieć, aplikując na stanowisko cabin crew Emirates: linia lotnicza Zjednoczonych Emiratów Arabskich poszukuje 5000 stewardes i stewardów, więc możliwości nie brakuje!

Wszystkie szczegóły poniżej.

Opublikował/a
Tribordo·1.07.2024
Udostępnij

Linie Emirates poszukują 5000 członków cabin crew

Narodowa linia lotnicza Zjednoczonych Emiratów Arabskich, najczęściej zajmująca czołowe miejsca w rankingu najlepszych na świecie według Skytrax, zatrudniła już w ubiegłym roku 2600 osób personelu pokładowego, osiągając liczbę 22 000, ale nie zamierza przestać.

W przeciągu roku Emirates chciałyby pozyskać 5000 pracowników, jak twierdzi Samantha James, wiceprezes ds. personelu pokładowego przewoźnika lotniczego w wywiadzie dla Corriere della Sera. Poszukiwani są zarówno dla ci doświadczeni, jak i początkujący.

Jakie są wymagania?

 • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (inne języki będą oczywiście dodatkowym atutem)

 • Umiejętność pracy w grupie

 • Minimalny wzrost 160 cm, trzeba być w stanie dosięgnąć rękami 212 cm

 • Być uprawnionym do otrzymania wizy pracowniczej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

 • Posiadać świadectwo ukończenia szkoły średniej

 • Brak tatuaży, które będą widoczne podczas noszenia munduru

Zarobki i korzyści

Wynagrodzenie składa się z różnych elementów, ale pracując w klasie ekonomicznej zaczyna się od średniej kwoty netto wynoszącej około 2500 EUR i obejmuje wiele innych świadczeń, takich jak:

 • zakwaterowanie zapewnione przez Emirates (w tym opłaty za media)

 • transport z i na lotniska

 • pobyt w hotelach 4* i 5* podczas międzylądowań

 • 30 dni urlopu na rok wraz z biletami powrotnymi do domu

 • duże zniżki na bilety lotnicze dla rodziny i przyjaciół

 • kompleksowe ubezpieczenie medyczne

Co więcej, w ramach siatki Emirates (135 miast w 77 krajach) personel pokładowy może wyrazić preferencje dotyczące tras, na których będzie pracować, na przykład po to, aby częściej wracać do domu.

Szkolenie przed rozpoczęciem pracy trwa około 8 tygodni i odbywa się w Dubaju. W Emirates możecie liczyć na wielokulturowy zespół, w którym pracują osoby ze 140 różnych krajów posługujące się ponad 70 różnymi językami.

Jeśli chcecie spróbować swoich sił - TUTAJ możecie zaaplikować, a także znaleźć informacje o procesie rekrutacji, w tym różne dni otwarte organizowane w Europie (w Polsce najbliższe spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 9 lipca w Warszawie).

Powodzenia! 🍀

Zgłoś wątpliwości prawne