WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Child, pilot, airplane

✈️ O Abubakarze, który został pilotem 🧑‍✈️

Jeśli czegoś pragniesz i włożysz odpowiednio dużo wysiłku w swój cel, osiągniesz go. Niewątpliwie przykładem jest tutaj Mohhamed Abubakar: 24-letnie doświadczenie w branży lotniczej jako personal sprzątający a potem steward, zamienił na czapkę pilota.

Opublikował/a
Lady Mermaid Blue·2.01.2024
Udostępnij

Jego pragnienie kontynuowania edukacji na wyższym poziomie zaczęło się, gdy był bardzo młody. Po ukończeniu szkoły średniej opuścił swoją nigeryjską społeczność, by zapisać się na politechnikę w Kadunie, jednak ze względów logistycznych nie udało mu się wtedy zdobyć miejsca na uczelni.

Abubakar podjął jednak pracę w branży lotniczej i ostatecznie awansował do personelu naziemnego, a później do personelu pokładowego. W Aero Contractors rozpoczął pracę jako steward, gdzie mógł wykorzystać swoje już nabyte, wieloletnie doświadczenie. Chociaż wynagrodzenie było znacznie wyższe niż to, które otrzymywał na początku sprzątając samoloty, Abubakar wciąż marzył o lataniu.

Ostatecznie zapisał się na program szkolenia pilotów w Kanadzie zdobywając licencję pilota prywatnego, a następnie licencję pilota komercyjnego. Obecnie jest pracownikiem Azman Air Services Limited z siedzibą w Kano w Nigerii.

Azman Air opublikował na Twitterze zdjęcie Abubakara zdobywającego swój czwarty pasek, oznaczający awans na kapitana.

Wytrwałość i determinacja prowadzą do celu!

Gratulujemy Abubakarowi!

Źródło: https://jetlinemarvel.net/

Zgłoś wątpliwości prawne