WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Impressions and Other Assets/Copy_of_Map_post_Facebook_Post_ytsbaf

Na Santorini 🇬🇷 jest kino 🎦 pod gołym niebem 🌤️, które gra "Mamma Mia" po zachodzie słońca 🌅

Będziecie mieli najbardziej niesamowite widoki na zachód słońca na Santorini, a następnie obejrzycie "Mamma Mia" pod gwiazdami w Volkan on the Rocks.

Opublikował/a
Caitlin Moore·24.01.2024
Udostępnij

Przedstawiamy Wam idealną noc w Grecji: widok na zachód słońca na Santorini bez ogromnych tłumów. Wino (lub piwo, lub inny napój...). Darmowy grecki talerz meze. A kiedy słońce zachodzi, "Mamma Mia" na dużym ekranie. Zbyt piękne, by było prawdziwe?

Nie, to naprawdę się dzieje, na Santorini, w Volkan on the Rocks w Thira. Byliśmy tam! Możecie zarezerwować bilet za 20€ (ok. 89zł), który obejmuje projekcję Mamma Mia, miejsce, aby obejrzeć wspaniały zachód słońca (przyjdźcie nieco wcześniej!) i talerz meze.

Zrobiłam to w październiku ubiegłego roku podczas samotnej podróży na Santorini i była to zdecydowanie jedna z najbardziej pamiętnych nocy mojego wyjazdu, a może nawet mojego życia 😅. Widoki były niesamowite, a biorąc pod uwagę, że większość miejsc o zachodzie słońca jest niesamowicie zatłoczona, naprawdę miło było usiąść i napić się piwa bez walki o miejsce widokowe.

Można oczywiście kupić dodatkowe napoje i jedzenie na miejscu, jednak pamiętajcie, że są one dość drogie (po zwabieniu Was rozsądną ceną biletu... tak to bywa).

(Dlatego po zakończeniu filmu wypiłam drinka i wzięłam taniego Gyrosa na wynos w innym miejscu).

Wypad a Santorini?

Proszę bardzo!