WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

airport, travel, Traveler

🔟 najgorszych 👎 lotnisk 🛬 w Europie 🇪🇺

Piraci!
Ameryki nie odkryjemy, mówiąc (pisząc), że niektóre lotniska są lepsze od innych, wiadomo. Każde ma wady i zalety, ale niektóre porty lotnicze mają niestety więcej wad niż zalet. Stąd nasza lista 10 lotnisk, których lepiej unikać ❌.

Opublikował/a
Pasmaatje·27.01.2024
Udostępnij

10 najgorszych lotnisk w Europie

1. Lotnisko Charles de Gaulle (CDG) w Paryżu, Francja:

Wielu podróżnych narzeka na lotnisko Charles de Gaulle, czyniąc je jednym z najbardziej krytykowanych portów lotniczych w Europie. Długie oczekiwanie na kontrolę bezpieczeństwa to powtarzający się problem, a oznakowania często pozostawiają wiele do życzenia. Co więcej, nieefektywny układ terminali przyczynia się do ogólnego dyskomfortu pasażerów.

2. Lotnisko Londyn Luton (LTN) w Luton, Wielka Brytania:

Aż 66% wszystkich lotów z lotniska Londyn Luton jest opóźnionych lub odwołanych, co negatywnie wpływa na jego reputację. Lotnisko cierpi również z powodu braku lokali gastronomicznych i sklepów, co dodatkowo przyczynia się do frustacji pasażerów (szczególnie, jeśli tyle trzeba czekać!)...

3. Lotnisko Bruksela-Południe Charleroi (CRL) w Charleroi, Belgia:

Być może nie jest zaskoczeniem, że lotnisko Brussels South Charleroi znalazło się na tej liście. Lotnisko znane jest ze swojej odległej lokalizacji i ograniczonych opcji transportu publicznego, zwłaszcza do Brukseli. Ponadto pasażerowie mają do czynienia z ponadprzeciętnym czasem oczekiwania, co przyczynia się do jego negatywnej oceny.

4. Lotnisko Bergamo Orio al Serio (BGY) w Bergamo, Włochy:

Oprócz braku miejsc siedzących i długiego czasu oczekiwania, lotnisko Bergamo Orio al Serio jest nękane częstymi opóźnieniami i ograniczoną ofertą gastronomiczną i handlową, co dodatkowo pogarsza wrażenia pasażerów z podróży.

5. Lotnisko w Manchesterze (MAN), Wielka Brytania:

Pasażerowie często doświadczają długiego czasu oczekiwania na kontrolę bezpieczeństwa, a nieefektywny układ lotniska nie poprawia sytuacji. Z alarmującym wskaźnikiem 43,78% opóźnionych lub odwołanych lotów, międzynarodowe lotnisko w Manchesterze jest znane z wyzwań operacyjnych.

6. Lotnisko w Atenach (ATH), Grecja:

Lotnisko to wyróżnia się przestarzałymi "udogodnieniami" wykraczającymi poza standard w Europie. Aż się proosi o remont, dodanie ulepszeń, zwłaszcza w zakresie wygodnych miejsc siedzących i czytelnego oznakowania.

7. Lotnisko Palma de Mallorca (PMI), Hiszpania:

Sezonowe kolejki, długi czas oczekiwania, brak miejsc i powolna obsługa bagażu to tylko niektóre z powodów, dla których lotnisko Palma de Mallorca zasłużyło na swoje miejsce na tej liście.

8. Lotnisko Lisbon Humberto Delgado Airport (LIS) w Lizbonie, Portugalia:

Długie kolejki, bardzo ograniczone udogodnienia, przestarzałe terminale i powolna obsługa bagażu przyczyniają się do negatywnej oceny lotniska Humberto Delgado w Lizbonie, często pozostawiając podróżnych sfrustrowanych.

9. Lotnisko Paris Beauvais-Tillé Airport (BVA) w Beauvais, Francja:

Oprócz Charles de Gaulle i Orly, Paryż posiada jeszcze jedno lotnisko, Beauvais-Tillé Airport (BVA). Głównymi problemami są jego odległe położenie, ograniczone opcje transportu, brak udogodnień i stosunkowo częste opóźnienia.

10. Lotnisko Frankfurt-Hahn Airport (HHN) - Hahn, Niemcy:

Podobnie jak Bruksela Charleroi i Paryż Beauvais, lotnisko Frankfurt-Hahn cierpi z powodu odległej lokalizacji. Odległość ta skutkuje ograniczonymi możliwościami transportu do pobliskich miast i stosunkowo ograniczonym zakresem udogodnień, co często prowadzi do długich kolejek.

🛬🛬🛬🛬

Którego z poskich lotnisk brakuje Wam na tej liście...?

Zgłoś wątpliwości prawne