WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Airbnb

Noclegi u gwiazd filmu, muzyki i telewizji to nowy pomysł Airbnb ✨

Airbnb nie przestaje nas zaskakiwać. Nowy pomysł nazywa się "Ikony", jest to kategoria, w której znajdziecie możliwość zdobycia niezwykłych doświadczeń oferowanych przez wielkie nazwiska w muzyce, filmie, telewizji, sztuce, sporcie i innych dyscyplinach.

Ikony otwierają podróżnym drzwi do światów, o których mogli tylko pomarzyć: spanie w domu z "Odlot", spędzenie nocy w muzeum Ferrari lub pośmianie się z Kevinem Hartem.

Opublikował/a
James Hook·20.05.2024
Udostępnij

Dom z filmu Odlot 🏡 y Muzem Ferrari 🏎️

Idealna replika jednego z najbardziej kultowych domów Disneya i Pixara czeka na Was w oszałamiającym krajobrazie czerwonych skał Abiquiu w Nowym Meksyku. Poznajcie przytulny dom Carla i Ellie z filmu Odlot, którego dach zdobi ponad 8000 balonów. I tak, aby uniknąć wątpliwości: dom naprawdę unosi się w powietrzu!

DO DOMU!

Przeżyjcie ekscytującą noc w Muzeum Ferrari w Maranello we Włoszech. Zatrzymajcie się w tym niesamowitym sanktuarium Formuły 1. Odpocznijcie na łóżku wykonanym z tej samej skóry, co siedzenia Ferrari, cieszcie się okrążeniem toru z ambasadorem kierowcy Scuderia Ferrari Markiem Gené i przeżyjcie Grand Prix Emilii-Romanii z karnetem Ferrari.

MUZEUM FERRARI

X-Men - 🎙️ Kevin Hart

Będziecie spać w replice słynnej rezydencji Marvela X-Men. Odkryjcie swoje moce w kultowym Danger Room w Westchester w stanie Nowy Jork.

DO DOMU!

Słynny komik Kevin Hart będzie Waszy gospodarzem, będziecie mieli dostęp do Coramino Live Lounge jak VIPy oraz będziecie cieszyć się wieczorem na wysokim poziomie. Kevin i jego przyjaciele zaproszą Was na degustację tequili w tajnym barze, w którym będziecie mogli zmierzyć się z najlepszymi komikami na obecnej scenie.

DOŚWIADCZENIE Z KEVINEM

🧑‍🎨 Muzeum d'Orsay i 🎤 Doja Cat

Wyjątkowe doświadczenie: spanie w sali zegarowej Musée d'Orsay w Paryżu, obecnie przekształconej w luksusową sypialnię zaprojektowaną przez Mathieu Lehanneura (tego, który zaprojektował również pochodnię i kocioł na Igrzyska w Paryżu 2024). Z tarasu można oglądać historyczną ceremonię otwarcia Igrzysk Olimpijskich nad brzegiem Sekwany.

DO D'ORSAY

Po gwiazdorskiej trasie koncertowej na największych scenach świata, Doja oferuje znacznie bardziej intymne doświadczenie. Nagrodzona Grammy artystka zachwyci Was prywatnym koncertem w swoim salonie, gdzie zaśpiewa swoje ulubione piosenki i kilka hitów z najnowszego albumu.

DOŚWIADCZENIE DOJA CAT

👑 Dom Prince'a i 🤣 Khaby Lame

Choć Prince kupił dom w Minneapolis, który pojawił się w legendarnym filmie „Purple Rain”, nigdy nie był on otwarty dla publiczności... aż do teraz! Poznajcie dom i dajcie się porwać najbardziej wyjątkowym i specjalnym piosenkom ze świata Prince'a podczas jedynej w swoim rodzaju sesji studyjnej.

DOM PRINCE'A

Gwiazda TikToka zaprasza do swojego rodzinnego Mediolanu na noc czystej rozgrywki. Zatrzymajcie się w inspirowanym graczami lofcie zaprojektowanym przez Khaby'ego, który pokaże Wam swoje najlepsze sztuczki przed rozegraniem gry Fortnite Battle Royale.

DOŚWIADCZENIE KHABY LAME

🎶 Feid i 🎭 Bollywoodzka gwiazda Janhvi Kapoor

Dołączcie do supergwiazdy reggaetonu podczas jego światowej trasy koncertowej FERXXOCALIPSIS na cały tydzień. Weźcie udział w próbach, przejedźcie się autobusem z całym combo i zajrzyjcie za kulisy każdego koncertu.

DOŚWIADCZENIE FEID

Odwiedźcie legendarny dom rodzinny Janhvi w Chennai w Indiach. Po raz pierwszy gwiazda Bollywood otwiera drzwi swojego domu, aby dać porady dotyczących urody i zaprosić do skosztowania kuchni południowej części kraju.

BOLLYWOOD Z JANHVI KAPOOR

🎨 Pixar

Aby rozgrzać się przed premierą nowego filmu Disneya i Pixara „Inside Out 2” 14 czerwca, możecie spędzić noc w studio, gdzie kontrolowane są emocje Riley. Twój gospodarz, Radość, pokaże Wam emocje w akcji, a Wy możecie pomóc, by utrzymać je w ryzach.

DOŚWIADCZENIE PIXAR

Zgłoś wątpliwości prawne