WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

airport, editorial, Plane

Ryanair ostrzega: okres letni pod hasłem odwoływania lotów 🛑 🛩️

Ahoj, Piraci!
Czy nam się to podoba, czy nie, wciąż masowo latamy Ryanairem. Regularnie mają oferty, i doskonale wiemy, że cena naprawdę robi różnicę. Nadal można latać za kilka dyszek, ale oczywiście, nie bez kozery.
O Ryanairze jest głośno, zawsze. Niedawno na przykład pojawiły się pomysły, aby zrezygnować całkowicie z bagażu rejestrowanego, lub żeby nie współpracować z niektórymi partnerami, którzy sprzedawali ich loty. Teraz Ryan ostrzega, że niektóre loty zostaną wycofane na lato...

Opublikował/a
Pasmaatje·26.02.2024
Udostępnij

Prezes O'Leary ogłosił, że Ryanair otrzyma od Boeinga mniej samolotów niż planowano. Boeing miał dostarczyć 57 nowych samolotów do końca czerwca, ale liczba ta jest już nieosiągalna, ze względu na problemy związane z kontrolą jakości w amerykańskim zakładzie produkcyjnym (wyraźnie podkreślone przez wybuch części kadłuba samolotu Max-9 linii Alaska Airlines w połowie lotu w zeszłym miesiącu), co doprowadziło do spowolnienia produkcji i dostaw.

Zamówione samoloty miały przede wszystkim służyć do obsługi letnich lotów.

O'Leary uważa, że Ryan otrzyma ok. 30 do 40 nowych maszyn. Zagraża to letniemu rozkładowi lotów Ryanaira, wpływając zarazem na ceny biletów lotniczych, które mogą wzrosnąć nawet o 10 procent.

Źródło: https://www.theguardian.com/business/2024/feb/26/ryanair-aircraft-problems-could-push-summer-fares-up-boeing

Zgłoś wątpliwości prawne