WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

La Casa del Desierto Gorafe

Spędźcie noc 🌜 w szklanym sześcianie z serialu Black Mirror 🧊

Jesteście fanami serialu Netflix Black Mirror? W takim razie powinniście przyjrzeć się bliżej temu miejscu, ponieważ pojawia się ono w drugim odcinku piątego sezonu serialu - i możecie tu spędzić noc!

Opublikował/a
Gina·28.10.2023
Udostępnij

W serialu Black Mirror dyrektor Billy Bauer, który prowadzi platformę mediów społecznościowych "Smithereen", szuka spokoju w szklanym sześcianie na środku pustyni...

Jednak ten szklany dom został nie tylko stworzony na potrzeby serialu, obecnie można go wynająć! W rzeczywistości nazywa się La casa del Desierto i został zbudowany przez firmę Guardian Glass.

Co więcej, nie znajduje się on w Utah, jak w serialu, ale znacznie bliżej... można go znaleźć w pobliżu Granady w Hiszpanii!

Tutaj naprawdę można się zrelaksować jak nigdzie indziej... z dala od wszystkiego, ciesząc oczy naturą i przyrodą.

System solarny na dachu zapewnia energię elektryczną. W klimatyzowanym szklanym sześcianie znajduje się również sypialnia, telewizor oraz kuchnia z kuchenką mikrofalową i lodówką. Szczególną atrakcją jest wanna wbudowana w podłogę!

Nocleg w tym słynnym obiekcie nie należy do najtańszych, jednak od czasu do czasu na pewno warto pozwolić sobie na kaprys... Szczególnie, jeśli Black Mirror to jeden z Waszych top seriali!

Zgłoś wątpliwości prawne