WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Cala Ginepro, cala liberotto, Italy

Uwaga cyfrowi nomadzi! Teraz możecie spędzić miesiąc na Sardynii za jedyne 1€ 😱

Ahoj Piraci! Pracujecie zdalnie? Mamy dla Was dobrą wiadomość!

Możecie wziąć udział w ciekawym projekcie we Włoszech, gdzie zapłacicie zaledwie 1 euro za cały miesiąc wynajmu. Będziecie przebywać w uroczym małym miasteczku na Sardynii, a jedynym kryterium, które musicie spełnić, aby spędzić tam czas, jest przyczynienie się do rozwoju lokalnej społeczności poprzez dzielenie się wiedzą.

Może to być na przykład prezentacja z Waszej dziedziny lub warsztat, na którym podzielicie się przydatną wiedzą.

CENY MIESIĘCZNYCH NOCLEGÓW NA SARDYNII

CENY LOTÓW NA SARDYNIĘ

Opublikował/a
Tigo·14.10.2023
Udostępnij

Brzmi niemal zbyt pięknie, żeby było prawdziwe? To najprawdziwsza prawda!

Urocza wioska Ollolai poszukuje odnoszących sukcesy profesjonalistów, którzy mogą pracować zdalnie i którzy chcieliby przyczynić się do rozwoju społeczności w celu nawiązania wymiany kulturowej. Profesjonaliści ci mogą mieszkać przez miesiąc w niebieskiej strefie (obszar, na którym mieszka wiele osób, które dożywają ponad 100 lat) za symboliczne 1 euro, w zamian za podzielenie się swoją wiedzą w formie lekcji, warsztatów, prezentacji itp.

Kto może się zgłosić?

Na stronie internetowej projektu znajduje się następujący opis: mogą się zgłaszać profesjonaliści i przedsiębiorcy z wieloletnim doświadczeniem na przykład w dziedzinie technologii, mediów, finansów, nieruchomości, architektury itp. Ale także profesjonalni artyści, pisarze, muzycy, naukowcy i akademicy.

Do kiedy można się zgłaszać?

Do tego fantastycznego projektu na Sardynii możecie się zgłaszać do końca grudnia.

Zgłoś wątpliwości prawne