WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

mediavault_images/shutterstock_2151964199_hyqeg4

Uwaga 🚨 Praca marzeń: Życie na karaibskiej bezludnej wyspie za ponad 810 000 złotych rocznie 🤑

Pojawiła się bezprecedensowa okazja dla osób poszukujących zarówno przygód jak i spokoju: tajemniczy miliarder-filantrop oferuje wyjątkowe doświadczenie na odległej wyspie, oferując roczną pensję w wysokości ponad 810 000 złotych odważnej parze gotowej podjąć wyzwanie życia.

Opublikował/a
Julian·14.11.2023

Miliarder, za pośrednictwem agencji Fairfax & Kensington, poszukuje doświadczonej pary na niedawno nabytej prywatnej wyspie na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych.

Oprócz zarządzania wyspą, para będzie aktywnie zaangażowana w jej promocję, zachęcając do rozwoju relaksującej turystyki luksusowej. Niezbędne jest wcześniejsze doświadczenie w luksusowym hotelarstwie lub zarządzaniu nieruchomościami o wysokiej wartości, chociaż rozważane będą również profile mieszane. Zdolność do samodzielnej pracy i wcześniejsze doświadczenie na Karaibach są również mile widziane.

Główne obowiązki:

  • Zarządzanie wyspą i jej konserwacja: Zapewnienie sprawnego funkcjonowania instalacji, dbając o to, by spełniały one wysokie standardy. Udział w planowaniu i zarządaniu rezydencją i zakwaterowaniu gości.

  • Usługi hotelarskie: Nadzór nad wysokiej klasy cateringiem, sprzątaniem i usługami konsjerża. Organizowanie i nadzorowanie specjalnych wydarzeń na wyspie, oferowanie gościom luksusowej gościnności.

  • Promocja i public relations: Aktywny udział w promowaniu wyspy jako luksusowego miejsca podróży, dokumentowanie i udostępnianie ewolucji wyspy na różnych platformach medialnych i mediał społecznościowych.

Jak się zgłosić?

  1. Aby aplikować, wyślijcie swoje CV wraz z filmem TikTok o długości do dwóch minut.

  2. Pamiętajcie, aby umieścić w swoim filmie hashtagi #barefootluxurybvi i #fairfaxandkensington.

  3. Możecie wysłać dokumenty oraz linki lub filmik na następujący adres e-mail: [email protected]