WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Impressions and Other Assets/6fda2a5a-d2a1-4f33-86d4-7835eb862970_pi1jkv

W tym miejscu świat się wywraca do góry nogami 🫨

Zafundujcie sobie weekend w wyjątkowym zakwaterowaniu: ten Airbnb ma wszystko... do góry nogami!
Stańcie na głowie i przeżyjcie niezapomniany pobyt we Francji.

Opublikował/a
Caroline·4.07.2024
Udostępnij

Czas zafundować sobie krótki, oryginalny wypad we dwoje: znaleźliśmy naprawdę niezwykłe zakwaterowanie.

Wszystko tu jest do góry nogami! W tym kreatywnym wszechświecie stół stoi do góry nogami na suficie, a pozory czasem mylą... Ale jedno jest pewne: można tu zrobić oryginalne zdjęcia, cieszyć się przytulną i ciepłą atmosferą i... dać się zaskoczyć (a może zEskoczyć?).

Wciąż dostępnych jest wiele terminów w okresie letnim i jesiennym. Idealne na letnie wakacje!

Co więcej, nie musicie wydawać fortuny, aby cieszyć się tym niesamowitym wypadem: noc kosztuje 216 zł za osobę.

Jak czytamy na stronie:

"Cieszcie się oszałamiającym doświadczeniem w tym niezwykłym zakwaterowaniu. Na jedną noc zapomnijcie o swoich punktach orientacyjnych... W górę i w dół, wszystko wydaje się być odwrócone! A może to Wy chodzicie na głowie?

Wbrew pozorom znajdziecie tu wszystko, czego potrzebujecie do przygotowania posiłków: kuchenkę mikrofalową, płytę indukcyjną, czajnik, toster...

Ale także biurko, kabinę prysznicową i NETFLIX".

To dopiero będzie sesja zdjęciowa!

W weekend można wybrać się stąd na wycieczkę łodzią, zwiedzić miasto Sablé-sur-Sarthe (w którym znajduje się zakwaterowanie), park Terra Botanica, największy botaniczny park rozrywki w Europie lub/i opactwo Solesmes.

To ok. 1,5 - 2h drogi od Nantes i Rennes.

🦜 Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - ściągnij aplikację WakacyjniPiraci!

🙃🙃🙃

Lotów oraz wynajmu samochodu w dobrej cenie możecie poszukać tutaj:

🙃🙃🙃

Uwaga

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

🙃🙃🙃

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

Zgłoś wątpliwości prawne