WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Germany, Moselle river, Train

Praca marzeń (sennych)! Zapłacą ci za... spanie w pociągu!

Gigant mediów społecznościowych, firma Pinterest, przewidziała niedawno, że podróżowanie pociągami będzie jednym z największych trendów w 2023 roku. Hasztagi #TrainTravel oraz #Interrail na TikToku osiągnęły odpowiednio 155 milionów i 265 milionów wyświetleń.

Opublikował/a
Patryk·25.05.2023
Udostępnij

Właśnie pragnienie odkrywania świata pociągiem pchnęło firmę Radical Storage do otwarcia bardzo ciekawej pozycji. Ta firma, zajmująca się przechowywaniem bagażu, chce przetestować nowe, nocne trasy pociągów otwarte tego lata!

W związku z boomem na zrównoważone podróżowanie, chcieliśmy przetestować niektóre z tych pociągów, zwłaszcza gdy można spać w drodze.

"musimy znaleźć kogoś, kto może być naszym oficjalnym testerem nocnego pociągu, aby przekazał nam doświadczenie z pierwszej ręki." - piszą na swojej stronie - "To prawdziwa rola dla kogoś, kto chce zarabiać na zwiedzaniu Europy pociągiem tego lata"

Co jest w ofercie?

Tester nocnego pociągu będzie musiał być żądny przygód i gotowy do eksplorowania Europy. Oferta zawiera:

 • Miesięczny bilet Interrail (do 7 przejazdów) do poruszania się po Europie

 • Pięć wybranych przez ciebie nocnych przejazdów po Europie

 • Miesięczna przechowalnia bagażu w całej Europie (oczywiście korzystając z lokalizacji Radical Storage)

 • Wypłata w wysokości 500 GBP za twoje badania i spostrzeżenia

WYMAGANIA

 • Ukończone 18 lat.

 • Ważne dokumenty podróżne.

 • Dobry angielski w piśmie, ponieważ będziecie musieli napisać blog dla Radical Storage, skupiająć się w szczególności na:

 1. Jakość snu

 2. Doświadczeniu podróży

 3. Łatwości korzystania z pociągów/wchodzenia na pokład

 4. Załodze pociągu

 5. Przechowalni bagażu

 6. Udogodnieniach

 • Umiejętność tworzenia wysokiej jakości zdjęć i filmów, które można wykorzystać w mediach społecznościowych i na blogach (fotografia smartfonem jest w porządku).

 • Dobre umiejętności organizacyjne, ponieważ będziecie musieli zaplanować trasę Interrail i zarezerwować miejsce do spania w pociągu nocnym.

 • Recenzje przechowalni bagażu Radical Storage i ich lokalizacji.

Możecie aplikować TUTAJ.

Zgłoś wątpliwości prawne