WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Private Jet Villa Bali

Prywatny Jet ✈️ na Bali 🌅 Na nocleg 🌙

Widzieliśmy już wcześniej wiele interesujących i niebanalnych noclegów, ale nie sądzimy, żeby któryś z nich był tak szalony jak to nowe miejsce! Tego jeszcze nie widzieliśmy... Ale na szczęście już znaleźliśmy i chcemy wypróbować... A Wy?

Opublikował/a
Lady Mermaid Blue·16.08.2022
Udostępnij

Pierwszy na świecie nocleg w odrzutowcu na 150-metrowym klifie nad pięknym oceanem na Wyspie Bogów... Tego się pewnie nie spodziewaliście.

Ten prywatny odrzutowiec zamieniony w luksusową willę może pochwalić się wspaniałymi widokami, możliwością przejścia nad klifem po skrzydle samolotu i może stać się jednym z Waszych najwspanialszych doświadczeń! Położony w zacisznej części Bali, jest to jedno z miejsc, którego nie powinniście przegapić.

Kontemplowanie zachodu słońca z tego miejsca bez dwóch zdań nabiera nowego znaczenia...

Gdyby samo przebywanie w prywatnym odrzutowcu nie było dla Was wystarczającym przeżyciem, lecimy dalej: wnętrze jest pełne luksusowych wykończeń i gwarantuje Wam pobyt co najmniej 5-gwiazdkowy.

Rezerwacje? Żeby się tu zatrzymać, musicie wypełnić specjalną ankietę. A potem... czekać. Zostawiamy Wam link do tejże i życzymy powodzenia!

Chcecie obejrzeć jet jeszcze lepiej? Klikajcie tutaj!

Zgłoś wątpliwości prawne