WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Mazurska Sauna

Sauna na jeziorze 🧖‍♀️ 🧖‍♂️, Mazury pełną gębą ⛵️

🧖‍♂️ Dla wszystkich miłośników saunowania i mazurskich klimatów, to jest to! 🧖‍♀️

Opublikował/a
Lady Mermaid Blue·17.05.2023
Udostępnij

Piraci,

musicie tego doświadczyć!

Pływająca sauna to super plan. Chodzenie do sauny samo w sobie, to świetny sposób na zachowanie zdrowia - zarówno fizycznego jak i psychicznego; pozwala utrzymać ciało i umysł w dobrej formie.

W tym miejscu jesteście w rękach specjalistów, którzy dostosowują to wyjątkowe saunowanie do Waszych potrzeb, a prawidłowo wykonany rytuał wprowadzi Was w doskonały nastrój podobny do tego, który można osiągnąć za pomocą zabronionych używek. Naprawdę!

Pływająca Mazurska Sauna bazuje technologicznie i konstrukcyjnie na najlepszych wzorach z Finlandii.

Drewno, kamień, metal i szkło to jedyne materiały z których jest zbudowany ten domek saunowy, dzięki temu nie ma kontaktu z żadnymi niezdrowymi substancjami które mogą uczulać skórę w wysokich temperaturach.

Może ona pomieścić wygodnie ponad 20 osób. Przy samym wejściu znajduje się wiata z wygodnymi stołami, przy których można uzupełnić płyny lub coś przekąsić. Od tylnej strony znajdziecie taras słoneczny pełniący jednocześnie funkcję pomostu do którego można przybić swoją jednostką pływającą, jeżeli akurat jesteście na wodzie.

Sauna nie jest połączona z brzegiem żadnym pomostem co gwarantuje saunowiczom intymność kąpieli.

Każdy znajdzie dla siebie właściwy sposób saunowania:

• Początkujący saunowicze mogą skorzystać ze „SZKOŁY SAUNOWANIA”

• Lubiący intymność zarezerwują dla siebie cały obiekt.

• Miłośnicy ceremonii saunowych wpadną tu na solidne NAPARZANIE robione w stylu wschodnim lub wyrafinowane AUFGUSS z unikalnymi zapachami w stylu zachodnim.

• Dla koneserów... Loyly po fińsku.

Po kolejnych sesjach pobytu w saunie, możecie od razu wskoczyć do ogrodzonej części jeziora i uroczo się ochłodzić, a następnie od nowa poczuć ciepło saunowania...

Wpadnijcie, żeby poznać te tajemnicze nazwy i rytuały!

W sezonie wiosenno/letnio/jesiennym:

Sauna jest otwarta codziennie od 11.00 do 21.00.

Można się tu dostać na kilka sposobów:

• przypłynąć własnym sprzętem pływającym

• osoby, które nie dysponują własnym sprzętem pływającym mogą skorzystać z transportu do sauny i na brzeg łódką obiektu.

• skorzystać z bogatej oferty środków pływających w Rydzewie lub Bogaczewie

Gdzie ona pływa?

Saunę znajdziecie na Jeziorze Bocznym, w okolicach Giżycka.

Więcej szczegółów znajdziecie na tutaj.

Zgłoś wątpliwości prawne