WakacyjniPiraci
Profile
adélie penguin, Animal, Antartica

Wymarzona praca w zasięgu ręki 🐧 Nie ma czasu do stracenia! 🕰️

Dla fanów pingwinów to jest właśnie ten moment! ⏰ TERAZ ogłaszane są idealne oferty pracy! 🇦🇶 Jedna uwaga: musicie zdobyć szybko pozwolenie na pracę w Wielkiej Brytanii!

Opublikował/a
Steffi·22.03.2023
Udostępnij

Masz dość swojej pracy i/lub jesteś wielkim fanem pingwinów? W takim razie to może być praca Twoich marzeń!

Na stacji Port Lockroy na Antarktydzie dostępne są obecnie 4 stanowiska, które łączy jedno: monitoring pingwinów, czyli zbieranie danych o populacji zwierząt na miejscu.

Poszukiwani: Base Leader, General Assistant, Shop Manager oraz Conversation Carpenter. Termin pracy: sezon od listopada 2023 do maja 2024 r. Mimo, że miesięczne wynagrodzenie wynosi "tylko" 1500€, nie ma ani wifi, ani bieżącej wody i na miejscu może być dość samotnie, praca cieszy się dużym zainteresowaniem.

Obecnie można aplikować online na stronie UK Antarctic Heritage Trust. Tam też znajdziecie więcej informacji o stanowiskach i wymaganiach. Jeśli projekt powiedzie się, będzie kolejna tura w Northamptonshire w Anglii.

Jest tylko jeden problem: w rekrutacji mogą brać udział jedynie osoby zamieszkałe w Wielkiej Brytanii do daty rozpoczęcia selekcji zespołu (1 maja 2023) i posiadające pozwolenie na pracę w Wielkiej Brytanii. Data zamknięcia zgłoszeń to 26 marca 2023 r.