WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

adélie penguin, Animal, Antartica

Wymarzona praca w zasięgu ręki 🐧 Nie ma czasu do stracenia! 🕰️

Dla miłośników pingwinów to jest właśnie ten moment! ⏰ TERAZ ogłaszane są idealne oferty pracy! 🇦🇶 Jedna uwaga: musicie zdobyć szybko pozwolenie na pracę w Wielkiej Brytanii!

Opublikował/a
Steffi·10.03.2024
Udostępnij

Masz dość swojej pracy i/lub jesteś wielkim fanem pingwinów? W takim razie to może być praca Twoich marzeń!

Na stacji Port Lockroy na Antarktydzie dostępne są obecnie 3 stanowiska, które łączy jedno: monitoring pingwinów, czyli zbieranie danych o populacji zwierząt na miejscu.

Poszukiwani: Base Leader, General Assistant i Shop Manager.

Termin pracy: sezon od listopada 2024 do maja 2025 r. Mimo, że miesięczne wynagrodzenie wynosi "tylko" od 1600 do 2320 euro, nie ma ani wifi, ani bieżącej wody i na miejscu może być dość samotnie, praca cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Obecnie można aplikować online na stronie UK Antarctic Heritage Trust. Tam też znajdziecie więcej informacji o stanowiskach i wymaganiach. Jeśli Wam się powiedzie, kolejna rozmowa odbędzie się w Northamptonshire w Anglii.

Jest tylko jeden problem: w rekrutacji mogą brać udział jedynie osoby zamieszkałe w Wielkiej Brytanii przed terminem rozpoczęcia rekrutacji (7 maja 2024) i posiadające pozwolenie na pracę w Wielkiej Brytanii. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 18 marca 2024 r.

Zgłoś wątpliwości prawne