WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

skytrex contest 2023

Zadanie konkursowe 🏴‍☠️ od Ruby 🦜 i Snowtrex 🎿

Ahoj, Piraci! 🦜 🏴‍☠️

Razem z naszą zaprzyjaźnioną firmą Snowtrex mamy dla Was super nagrodę. Ale żeby ją zdobyć, to musicie wygrać konkurs, który dla Was przygotowaliśmy. Szczegóły poniżej!

Powodzenia! 🍀

Opublikował/a
Lady Mermaid Blue·1.06.2023
Udostępnij

SZCZEGÓŁY

Marzy mi się górska chata, tuż przy stoku. Ale jestem zbyt leniwa, żeby moimi skrzydełkami malować i kombinować projekt takiego domu. Dlatego bardzo Was proszę o zrobienie tego za mnie. Rysunek, ilustracja, film, projekt w jakiejkolwiek wersji i formie będzie mile widziany. Może być opisany, prozą lub wierszem. Może być od środka, od wewnątrz, z boku, z góry, z dołu. Z lotu ptaka też (żeby moi fruwający znajomi mogli go podziwiać i mi zazdrościć).

Swoje dzieło wyślijcie w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku! Deadline: 30.09! Wyniki ogłosimy 2 października.

Czas… start!

*Wybierzemy zwycięzcę na podstawie kreatywności, oryginalności i entuzjazmu włożonego w zadanie.*

NAGRODA

Pobyt w super 4* hotelu COOEE alpin Hotel Dachstein w Gosau w Austrii ufundowany przez Snowtrex!

  • 3 noclegi dla 2 osób ze śniadaniem

  • termin podróży do uzgodnienia: między 8 a 22 grudnia 2023

  • korzystanie z sauny i z sali fitness

🦜🦜🦜

REGULAMIN I POLITYKA PRYWATNOŚCI

🦜🦜🦜

Zgłoś wątpliwości prawne