WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Impressions and Other Assets/download_6_sizkaa
Ta oferta ma już kilka dni i dostępność oraz ceny mogły się już zmienić.
Hotele

4⭐️ nocleg na zamku 🏰 w Edynburgu z szaloną historią 👻

Ten hotel 🏨 ma wszystko: wielokrotnie nagradzaną 🏅 wyśmienitą kuchnię, spa 🧖‍♀️ a nawet... ducha 👻

od 384 PLN/os

Opublikował/a
Hannah·9.09.2023
Zapisz
Udostępnij
MarKwiMajCzeLipSieWrzPaźLisGruStyLut

Ta spektakularna XIII-wieczna forteca oferuje niesamowite zakwaterowanie! Wielokrotnie nagradzono tu wyśmienitą kuchnię, oferowane rozrywki oraz bogate zaplecze spa i rekreacyjne. Hotel położony jest w środku lasu nad brzegiem rzeki Esk.

Zachowuje on piękno i urok swojej żywej tradycji dzięki ręcznie robionym gobelinom, średniowiecznym zbrojom i oryginalnym kamieniom. Mówi się jednak, że nie jest to jedyna rzecz, którą hotel zachowuje...

Zamek ten jest również znany jako jedno z najbardziej nawiedzonych miejsc w Edynburgu i jest domem dla ducha zakochanej Lady Catherine. Legenda głosi, że została ona uwięziona w wieży zamkowej w 1695 roku po tym, jak odkryto jej romans ze stajennym i zmarła w wieku 16 lat. Mówi się, że jej przypominająca mgłę zjawa została uchwycona na nagraniu, a niektórzy twierdzą nawet, że widzieli ją machającą do gapiów, gdy spoglądała w dół z wieżyczek...

Jeśli luksusowy pobyt na zamku i odrobina nawiedzonego świata brzmi jak coś, co Wam się spodoba, ta oferta jest dla Was.

🏴‍☠️ Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - Zapisz się na Whatsapp WakacyjnychPiratów!

Dlaczego warto

SPA
Odnowa biologiczna
Świetny pokój

Szczegóły

Niestety Agoda nie działa, więc kliknijcie w cenę bookingową (po przejściu do oferty cena będzie wynosiła 768 zł, czyli tak jak w tytule: 384 zł/os):

Inne najtańsze przykładowe terminy:

Dodatkowe informacje

Lotów oraz wynajmu samochodu w dobrej cenie możecie poszukać tutaj:

👻👻👻👻

Uwaga

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

👻👻👻👻

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

👻👻👻👻

Zdjęcia

Tagi

NietypoweDni wolneKrótki urlopLatoJesieńNaturaWiosnaZima