WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Impressions and Other Assets/Shrek Airbnb 1
Ta oferta ma już kilka dni i dostępność oraz ceny mogły się już zmienić.
Hotele

Bagno Shreka dostępne ZA DARMO na Airbnb❗️💚

🧅 Ogry są jak cebula i mogą żyć długo i szczęśliwie

za 0 PLN

Opublikował/a
Asta·13.10.2023
Zapisz
Udostępnij
LutMarKwiMajCzeLipSieWrzPaźLisGruSty

Shrek wyjechał na wakacje i zostawił Osła na straży swojego pięknego ukochanego bagna, ale jak wiadomo, najlepszy przyjaciel ogra uwielbia mieć towarzystwo, więc zaprasza kilkoro przyjaciół, by spędzili z nim kilka dni.

Jeśli podobnie jak ja widzieliście filmy o Shreku dziesiątki razy, to Was zainteresuje: możecie za darmo doświadczyć mieszkania na bagnach Shreka.

Szczegóły

Bagno leży w szkockich Highlands, gdzie każdy szanujący się miłośnik cebuli i ogrów będzie mógł od 13 października bezpłatnie zarezerwować pobyt w tym raju pełnym baśniowych stworzeń.

Rezerwacje zostaną otwarte 13 października o 19 na Airbnb. Będzie można zarezerwować 2-dniowy pobyt dla maksymalnie 3 gości w tym zarośniętym domku w drzewie z rustykalnymi wnętrzami i mega łazienką na świeżym powietrzu. Szczęśliwcy będą mogli cieszyć się domem Shreka w dniach 27 - 29 października 2023.

Oczywiście nie będziecie sami. Osioł będzie Waszym gospodarzem, więc rano dostaniecie świeżutkie gofry (zaraz, nie miała być jajecznica?)

Zdjęcia

Tagi

Nietypowe