WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

All Inclusive Hotel Piccolo Paradiso, Booking
Hotele

Bezpośrednio nad jeziorem Garda z All Inclusive 🍹😍

4* hotel z basenem na dachu i fantastycznym widokiem na jezioro 🍝 Włoski raj dla smakoszy 🍕

Od 312 PLN/os

Opublikował/a
Leonie·14.07.2024
Zapisz
Udostępnij
LipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwiMajCze

Ciao Piraci,

Jesteśmy w tym hotelu kompletnie innamorati 💞 4* hotel All Inclusive Hotel Piccolo Paradiso z bezpośrednim widokiem na jezioro Garda ma 2 baseny, z czego jeden na dachu. Oferuje wysokiej jakości All Inclusive, dzięki czemu możecie rozkoszować się kuchnią włoską na spokojnie i bez szukania odpowiedniego miejsca na kolację. Jedzenie było powszechnie chwalone przez poprzednich gości – czego więcej potrzeba we Włoszech niż dobrego jedzenia, dobrego wina i widoków na wodę? 😍

→ Tędy do hotelu!

Najtańsze noclegi znajdziecie oczywiście po sezonie. Hotel oferuje noclegi do końca października.

Zafunduj sobie luksusowy urlop z dużą ilością buonissima pasta i włoskiego dolce vita! 🍝🤌

ℹ️ Ważne: Należy pamiętać, że podróż nie jest wliczona w cenę tej oferty. Trzeba to zorganizować osobno.

Dlaczego warto

Widok na góry
Widok na jezioro
Widok panoramiczny
Basen na dachu
All Inclusive
Ugości Was 4* All Inclusive Hotel Piccolo Paradiso

Gdzie

  • Toscolano-Maderno
  • Lago di Garda
  • Włochy
  • Europa

Szczegóły

4* hotel All Inclusive Hotel Piccolo Paradiso położony jest na wzgórzu, dojście do wody zajmuje zatem około 20 minut. Dojazd samochodem do jeziora Garda jest łatwy. Jeśli chodzi o loty - możecie polecieć do Bergamo, Werony lub Mediolanu.

Zrzut ekranu z ceną tytułową:

ℹ️ Jak zawsze, w tytule podana jest cena za osobę przy 2-os obłożeniu pokoju.

Dodatkowe informacje

⏬⏬⏬

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę 1 noclegu dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Cena nie zawiera dojazdów / dolotów do hotelu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

🖤🤍🖤🤍🖤🤍

Macie pytania o podróże, potrzebujecie wskazówek czy inspiracji? Dołączcie do naszej pirackiej grupy na Facebooku (kliknij lub zeskanuj kod QR):

Zdjęcia

Tagi

WeekendRomantycznieLuksusowoAll InclusiveWycieczki kulinarneBez paszportuWakacje szkolneJesieńLato
Zgłoś wątpliwości prawne