WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

airbnb, harry potter, wizards trolley
Ta oferta ma już kilka dni i dostępność oraz ceny mogły się już zmienić.
Hotele

Coś dla fanów Harry'ego Pottera ⚡️ Airbnb dla prawdziwych czarodziejów 🪄 Mugole też mogą!

Czarodziejski piętrowy trolejbus 🧙🏻‍♂️ dla 4 🪄 Z prywatnym jacuzzi 💦

Opublikował/a
Caitlin Moore·10.08.2022
Zapisz
Udostępnij

Fani Harry'ego Pottera, jak Wam się podoba nowe Airbnb w czarodziejskim stylu w Tennessee?! Wóz znajduje się w „Zapomnianym Lesie” (prawie jak Zakazany Las!) u podnóża Great Smoky Mountains.

To super fajne Airbnb zaprasza na magiczne pobyty, do Waszej dyspozycji jest wanna z hydromasażem!

Gdzie

  • Kodak

Szczegóły

Przebudowany z repliki wiktoriańskiego trolejbusa z 1916 roku, który był używany na Wystawie Światowej w 1982 roku. To jedyne w swoim rodzaju miejsce, zainspirowane ukochanymi magicznymi książkami i filmami zachwyci Was przytulnościa i dopracowanymi szczegółami.

Gdybyście się wybierali - noclegi zarezerwujecie przez serwis Airbnb. Cena to 787 PLN/os/2 noce przy 4 nocujących czarodziejach.

Terminy są dostępne w tym i przyszłym roku, gdyby akurat ktoś planował road trip przez Stany!

Tagi

NietypowePiracki wybórHarry Potter
Zgłoś wątpliwości prawne