WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Oxford
Hotele

🚨 Dla wszystkich fanów Harry'ego Pottera 🚨 Można nocować w prawdziwym Hogwarcie ⚡️😱🦉

Plus śniadanie w Wielkiej Sali 🧙‍♀️ jak prawdziwi czarodzieje 🧙‍♀️🪄

Od 399 PLN/os

Opublikował/a
Grace·12.05.2024
Zapisz
Udostępnij
MajCzeLipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwi

Piraci, właśnie dowiedzieliśmy się, że możecie zamieszkać w prawdziwym HOGWARCIE 🧙‍♀️🪄 Budynek uniwersytetu Christ Church w Oksfordzie to miejsce, w którym kręcono różne sceny ze słynnej serii. Możesz się tam zatrzymać za 399 PLN/os/noc w pokoju 2-os.

Same pokoje znajdujące się przy 117 St Aldate's w aneksie Christ Church, są dość proste. Będziesz mieć tam jednak wszystko, czego potrzebujesz, ponadto są wygodne i niedawno odnowione.

W cenie noclegu otrzymasz śniadanie na ciepło albo śniadanie kontynentalne. Posiłki serwowane są w wyjątkowej scenerii Wielkiej Sali. Sala ta była inspiracją dla Wielkiej Sali Hogwartu (odtworzonej w studiu).

Najlepszą rzeczą w tym pobycie jest to, że wszyscy goście mogą zwiedzać teren Christ Church (który dla innych jest biletowany i często wyprzedany!), College i katedrę... dzięki czemu możesz udawać, że naprawdę jesteś w Hogwarcie!

Te noclegi mają niewielką dostępność - poniżej wrzuciliśmy listę dostępnych dat, które znaleźliśmy, ale może ich być więcej.

Dlaczego warto

Najlepsza lokalizacja

Gdzie

  • Oksford

Dodatkowe informacje

Uwaga

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę 1 noclegu dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

Zdjęcia

Tagi

City BreakHarry PotterInstagramowyKrótki urlopNietypowe
Zgłoś wątpliwości prawne