WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Stuttgart Travelcircus
Hotele

🏎️ Lecimy do muzeum Porsche i Mercedesa 🏎️ Pobyt w Stuttgarcie wraz z wieloma atrakcjami 😍

2 noce w 4* hotelu 🛎️ śniadania 🥨 wejściówki do muzeum 🚙 term ♨️ i wiele innych 😱 Dostępne również na wakacje 🔥 i weekendy

Od 425 PLN/os

Opublikował/a
Wojtek·9.06.2024
Zapisz
Udostępnij
CzeLipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwiMaj

Ahoj Piraci,

Wypłyńcie na morze niezapomnianego motoryzacyjnego doświadczenia w sercu Stuttgartu. Odkryjcie skarby bogatej historii prestiżowej floty sygnowanej markami Porsche oraz Mercedes-Benz a także wyruszcie na odkrywanie uroków miasta. Po tym wszystkim zasmakujcie w lokalnej kuchni i zanurzcie się w życiu Stuttgartu oraz zrelaksujcie się w jednym z parków wodnych.

W serwisie Travelcircus w ramach promocji Circus Deals Specials macie możliwość zarezerwowania noclegów w jednym z hoteli klasy premium w Stuttgarcie wraz z wejściówką do Muzeum Porsche oraz Mercedes-Benz a także do wielu innych atrakcji. Nawet jeżeli nie jesteście fanami motoryzacji, to z pewnością macie w swoim otoczeniu kogoś, kto byłby zachwycony możliwością odkrycia historii niemieckiej motoryzacji. Bierzcie swojego chłopaka, męża, ojca czy też dzieci i jedźcie do naszych zachodnich sąsiadów. Zwłaszcza, że w ramach tej oferty możecie te wszystkie atrakcje zarezerwować w świetnej cenie i to na weekendy oraz wakacje!

Pamiętajcie, że promocja jest ograniczona czasowo, więc nie zwlekajcie z rezerwacją.

📅 Dostępnych bardzo dużo dat (KALENDARZ) do końca 2024 roku. Pobyty w tytułowej cenie znajdziecie przez cały rok (również na wakacje) również na weekendy.

Gdzie

  • Stuttgart

Szczegóły

  • min. 2 noclegi w wybranym hotelu (w cenie tytułowej 4* Holiday Inn Stuttgart)

  • wyżywienie: BB - śniadania

  • StuttCard na 24H (za dodatkową opłatą na 48H lub 72H), które pozwola na wejście do: Muzeum Porsche, Muzeum Mercedes Benz, Wieży telewizyjnej SWR w Stuttgarcie, Świata Miniatur w Stuttgarcie oraz Muzeum Märklineum, SoleBad Cannstatt, Wilhelma Stuttgart i Mineralbad Berg Stuttgart

  • terminy dostępne od stycznia do grudnia 2024 znajdziecie w tym kalendarzu

  • dobra ocena hotelu 4/5 Tripadvisor

Tytułowa cena za osobę aktualna przy zakupie noclegu dla 2 osób

🛶

🛶

⚡ NAJTAŃSZA OFERTA

JAK DOSTAĆ SIĘ DO STUTTGARTU?

Oczywiście możecie pojechać samochodem, ale warto również rozważyć loty z jednego z polskich miast na pokładzie tradycyjnych i tanich linii lotniczych.

Do Stuttgartu dolecicie bezpośrednio na pokładzie linii LOT z Warszawy.

Oraz w dobrych cenach z Krakowa na pokładzie Eurowings

Możecie też polecieć do Memmingen i połączyć zwiedzanie Stuttgartu z wizytą w zamku Neuschwanstein.

Zdjęcia

Tagi

Poniżej 500 złZ dziećmiWeekendZimaWakacje szkolneLatoJesieńEuropa
Zgłoś wątpliwości prawne