airbnb, Hobbit House
Hotele

Leśny domek hobbitów w Walii!

Leśne zacisze na Wyspach Brytyjskich

Patryk
Opublikował/a
Patryk
24.10.2021
Udostępnij

Piraci, jeśli naprawdę chcecie uciec od trosk tego świata, znaleźliśmy dla was odpowiednie miejsce. Ten uroczy, leśny domek hobbitów w północno-zachodniej Walii jest wyjątkowym miejscem poza ubitym szlakiem.

Miejsce pomieści do 5 osób i jest również przyjazne zwierzętom!

Gdzie

  • Wales
  • United Kingdom

Szczegóły

Położony wśród 40 akrów lasu na terenie farm, domek nie może znajdować się już bliżej natury!

Zbudowany z całkowicie naturalnych materiałów pochodzących z okolicznych lasów, domek jest położony na uboczu, wyposażony w płytę gazową, palnik na drewno, posiada też bieżącą wodę.

Do spania macie jedno podwójne łóżko, podwójną rozkładaną sofę i jedno duże pojedyncze łóżko.

W gospodarstwie jest również toaleta kompostowa, gorący prysznic i zwykła toaleta. Można również korzystać z grilla i ogniska na zewnątrz.

Dla tych, którzy nie mogą żyć bez technologii jest oświetlenie 12 V i gniazdo do podłączenia telefonu - ale nie ma wifi (!), co czyni go idealnym miejscem do odłączenia się od świata cyfrowego i powrotu do świata rzeczywistego.

W wolnym czasie możesz zwiedzać pobliską farmę, zbierać jajka z kurzych gniazd, a nawet przygotować świeżą sałatkę z warzyw z ogrodu na farmie.

Odpoczniecie przede wszystkim spacerując po lesie wzdłuż tutejszych jezior i strumieni, zrelaksujecie się w hamaku lub biorąc kąpiel w jeziorze (oczywiście, jeśli pozwala na to pogoda). Mottem gospodarzy jest "Come hideaway, hibernate, nestle and nuzzle" czyli "przyjdź, ukryj się, zahibernuj, otul i przytul".

Cena:

  • Dwie noce za 1335 PLN dla 5 osób = 267 PLN/os

Partner Link airbnb_pl_accommodations_affiliate

Tagi

NietypoweNatura