7 dni na nartach we Włoszech za 1990 PLN/os z karnetem w cenie oraz wyżywieniem + kod zniżkowy! ✅ Zaszczepieni bez testu
Od 1990 PLN
Ahoj Piraci!
Sezon narciarski trwa, więc po raz kolejny zapraszamy Was do Włoch, gdzie mamy dla was ładny hotelik z wyżywieniem i karnetami w cenie.
Do tego mamy dla was KOD ZNIŻKOWY na 230 zł.
🦠 KORONAWIRUS INFO: Od 1 lutego Włochy we Włoszech osoby zaszczepione nie muszą okazywać testu. Osoby, które się nie szczepiły będę musiały okazać wynik testu i poddać się kwarantannie. Więcej informacji TUTAJ.
🦜 Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - ściągnij aplikację WakacyjniPiraci!
***
WYCIECZKI I ZWIEDZANIE
Wycieczki, atrakcje i bilety na rozmaite wydarzenia w najlepszych cenach znajdziecie i kupicie w najlepszych cenach znajdziecie i kupicie TUTAJ:
SAMOCHÓD
Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:
Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .
W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .