WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Crazy House
Ta oferta ma już kilka dni i dostępność oraz ceny mogły się już zmienić.
Hotele

🔟 najbardziej wyjątkowych 🤩 hoteli 🏩 na świecie 🗺️

Osobliwe noclegi 🌙, w których pobyt może być prawdziwym przeżyciem 😲

Opublikował/a
Ana·6.01.2024
Zapisz
Udostępnij

Dziś chcieliśmy pokazać Wam coś innego i stworzyliśmy listę 10 wyjątkowych miejsc noclegowych, które zostawią Was z otwartymi ustami! 😲

Od najstarszego zajazdu na świecie, przez najstraszniejszy motel w Stanach Zjednoczonych, po hotel bez ścian i dachu...

Choć brzmi to szalenie, takie miejsca naprawdę istnieją, a jeśli do nas dołączycie, będziecie mogli zobaczyć je na własne oczy...

Szczegóły

Crazy House, Da Lat (Wietnam)

Jest to zdecydowanie pdpowiednia nazwa dla tej szalonej konstrukcji, która według jej architekta nigdy nie zostanie ukończona. Najlepsze jest to, że miejsce można zarezerwować za 126 zł za noc za 2 osoby.

🏩🏩🏩

Icehotel, Jukkasjärvi (Szwecja)

Na pierwszy rzut oka może wyglądać jak "zwykły" lodowy hotel. Jest on jednak największy na świecie i co roku... jest całkowicie topiony i odbudowywany od zera.

🏩🏩🏩

Hotel Costa Verde, Quepos (Kostaryka)

Jeśli lubicie latać, tutaj możecie spać w autentycznym Boeingu 727 z lat 60-tych. Otoczony bujnymi krajobrazami, ale ze wszystkimi wygodami hotelu.

🏩🏩🏩

Sun Cruise Resort & Yach, Gangneung (Korea Południowa)

A z samolotu... przenosimy się na statek wycieczkowy. Również znajduje się on na lądzie i oferuje niesamowite widoki. Aby uzyskać bardziej realistyczne wrażenia bycia na wodzie, wspólne obszary hotelu odtwarzają dźwięki fal, mew i innych morskich onomatopei.

🏩🏩🏩

Montaña Mágica Lodge, Panguipulli (Czile)

W środku chilijskiej Patagonii, gdzie znajduje się ta magiczna góra, poczujecie się jak w bajce. Hotel ma nawet własny sztuczny wodospad i jest zbudowany z ekologicznych materiałów, które są w 100% przyjazne dla środowiska..

🏩🏩🏩

Nishiyama Onsen Keiunkan (Japonia)

Już sama jego lokalizacja i wystrój sprawiają, że jest rozkoszą dla zmysłów, ale poza tym... jest to najstarszy zajazd na świecie, liczący ponad 1300 lat! Tak, właśnie tak!

🏩🏩🏩

Faralda Crane Hotel, Amsterdam (Holandia)

Nie jest tak do końca tani. Ale jest tak ekskluzywny, że ma tylko 3 pokoje i znajduje się w... dźwigu. Każdy ma swoje gusta, ale wiele osób uważa ten hotel za jeden z najbardziej romantycznych w Amsterdamie.

🏩🏩🏩

The Marmara Antalya (Turcja)

Teraz chcemy pokazać Wam hotel, w którym koncept panoramicznych widoków osiąga nowy, znacznie wyższy poziom. Jedyny na świecie hotel z apartamentami, które obracają się o 360º w ciągu 20 godzin dziennie. Na wypadek, gdybyście znudzili się ciągłym oglądaniem tego samego.

🏩🏩🏩

The Clown Motel, Tonopah (USA)

Gorzej niż w najgorszych koszmarach.... To jeden z najsłynniejszych moteli w Stanach Zjednoczonych, który szczyci się mianem "najstraszniejszego". I słusznie. Jego głównymi bohaterami są klauni i znajduje się on obok cmentarza. Czy musimy mówić więcej?

🏩🏩🏩

Null Stern, Gonten (Szwajcaria)

Po traumie związanej z poprzednim zakwaterowaniem przechodzimy do czegoś spokojniejszego, tak spokojnego, że jest to hotel bez ścian i dachu. Z łóżkiem pośrodku natury. Co, pewnie myśleliście, że widzieliście już wszystko?

Tagi

NietypoweLuksusowo
Zgłoś wątpliwości prawne