WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Impressions and Other Assets/mounteveresthotel_albxzt
Ta oferta ma już kilka dni i dostępność oraz ceny mogły się już zmienić.
Hotele

Noc 🌙 w hotelu z basenem "infinity" 🏊‍♀️ patrzącym na Mt. Everest 🏔️ ze śniadaniami 🫓

Wielokrotnie nagradzany 🏅 ośrodek w Nepalu 🇳🇵 z widokiem na najwyższą górę świata 🤩 Magicznie o każdej porze roku 🪄

Od 263 PLN/os

Opublikował/a
Sophie_Coderre·9.12.2023
Zapisz
Udostępnij
LipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwiMajCze

Ten wielokrotnie nagradzany (4,5/5 na Tripadvisor i zwycięzca Traveler's Choice Awards 2023) hotel położony jest w Himalajach w Nepalu. Ośrodek jest bardzo przystępny cenowo i to może wystarczyć, aby przekonać Was do zaplanowania podróży...

Oferuje niesamowite widoki na pasmo górskie Himalajów, gdzie w pogodny dzień można zobaczyć nawet Mount Everest - jedyne w swoim rodzaju doświadczenie...

Jeśli więc planujecie podróż do Nepalu (lub zainspirowaliście się właśnie teraz(, nie może zabraknąć Wam choć jednej nocy w tym magicznym miejscu, niecałe 30 km od Katmandu. Będziecie też rzut beretem od Bhaktapur, wpisanego na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO.

🏴‍☠️ Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - Zapisz się na Whatsapp WakacyjnychPiratów!

Dlaczego warto

Basen
Basen bez krawędzi
Basen na dachu
Basen zewnętrzny
Dla par
Duża oszczędność
Luksus
Najlepsza lokalizacja
Ugości Was hotel Mystic Mountain
Śniadania
Zobacz wszystko

Gdzie

  • Nagarkot
  • Azja Południowo-Wschodnia

Szczegóły

  • nocleg dla dwojga w 4* hotelu Mystic Mountain

  • wyżywienie: śniadania

  • bardzo dobre oceny na Tripadvisor 4,5/5 oraz nagroda Travelers' Choice 2023

  • przykładowy termin: 6-7 kwietnia (dostępne terminy znajdziecie przez cały rok w tej samej, lub w bardzo podobnej cenie). Klikajcie na ofertę z Booking.com, niestety Agoda nie działa:

Dodatkowe informacje

Lotów możecie poszukać tutaj:

🇳🇵🇳🇵🇳🇵🇳🇵

Uwaga

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

🇳🇵🇳🇵🇳🇵🇳🇵

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

🇳🇵🇳🇵🇳🇵🇳🇵

Zdjęcia

Tagi

AktywnieW górachLuksusowoRomantycznieZe śniadaniem
Zgłoś wątpliwości prawne