WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Occidental Praha Wilson
Ta oferta ma już kilka dni i dostępność oraz ceny mogły się już zmienić.
Hotele

Pięciogwiazdkowo ⭐ luksusowo i romantycznie 😍 w centrum Pragi 💞 Nocleg w świetnym hotelu 😎

Śniadania 🥐 drink powitalny 🍹 wyższy standard pokoju 🖼️ późne wymeldowanie 🕰️ Dużo dat, również na walentynki ❣️ Wielkanoc i weekendy

od 302 PLN/os

Opublikował/a
Wojtek·27.01.2024
Zapisz
Udostępnij
LutMarKwiMajCzeLipSieWrzPaźLisGruSty

Romantyczny pobyt we dwoje i długie spacery po moście Karola, do tego czeskie specjały i kufel zimnego piwa... zabieramy Was na krótszy lub dłuższy pobyt do stolicy naszych południowych sąsiadów

W serwisie Travelcircus macie możliwość zarezerwowania luksusowego pobytu w 5* hotelu zlokalizowanym w centrum Pragi. W tytułowej cenie otrzymacie bogaty pakiet, na któy oprócz noclegów sklada się również wyborne śniadanie, drink powitalny, podniesienie klasy pokoju oraz późne wymeldowanie.

📅 Dostępnych bardzo dużo dat (KALENDARZ) od stycznia do kwietnia 2024 roku. Dostępne w tygodniu oraz na weekendy również na walentynki, dzień kobiet i Wielkanoc.

Gdzie

  • Praga

Szczegóły

  • min. 1 nocleg w 5* hotelu Occidental Praha Wilson

  • wyżywienie: BB - śniadania

  • drink powitalny

  • późne wymeldowanie do 13:00

  • wyższy standard pokoju - Executive Deluxe

  • terminy dostępne od stycznia do kwietnia 2024 znajdziecie w tym kalendarzu

  • wysoka ocena 4,5/5 Tripadvisor oraz nagroda Travelers' Choice

Tytułowa cena za osobę aktualna przy zakupie noclegu dla 2 osób

🏝️

🏝️

JAK DOSTAĆ SIĘ DO BUDAPESZTU?

Oczywiście możecie pojechać samochodem, ale jeżeli nie chcecie spędzić kilku godzin w aucie, to rozważcie podróż samolotem.

Do Pragi dolecicie na pokładzie tanich linii Ryanair z Gdańska lub Krakowa. Możecie też lecieć na pokładzie LOTu z Warszawy lub lotnisk regionalnych z przesiadką. Daty i ceny sprawdzicie poniżej:

Możecie też skorzystać z przejazdów na pokładzie Flixbusa

Lub pociągów. Np Leo Express z Krakowa

Zdjęcia

Tagi

Poniżej 500 złZ dziećmiWeekendWalentynkiRomantycznieCity BreakWiosnaZimaWielkanoc