WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Arctic SnowHotel & Glass Igloos, booking.com
Ta oferta ma już kilka dni i dostępność oraz ceny mogły się już zmienić.
Hotele

Przygoda mrożąca krew w żyłach! 🧊🩸 Nocleg w lodow(at)ym hotelu lub igloo w Laponii 🛷 Od września do marca

Na miejscu lodowy bar/restauracja, bezpłatny wstęp do Snow Hotel i Snowman World ❄️ Śniadanie w cenie ☕️

Od 424 PLN/os

Opublikował/a
Sophie_Coderre·31.05.2024
Zapisz
Udostępnij
CzeLipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwiMaj

Nocleg w lodow(at)ym hotelu. Ten kurort w Finlandii, Arctic SnowHotel & Glass Igloos, oferuje lodowy hotel i igla. Ciężko się zdecydować, którą opcję wybrać!

Pobyt obejmuje nie tylko pokój z oszałamiającym widokiem lub wykonanym w całości z lodu i śniegu igloo, ale także oferuje alarm dla gości, kiedy pojawia się zorza polarna, saunę na świeżym powietrzu i jacuzzi, bezpłatne śniadanie oraz bezpłatne wejścia do śnieżnego hotelu i świata bałwanów w miesiącach zimowych (od połowy grudnia do końca marca).

Obiekt położony jest na kole podbiegunowym, ok. 30 minut jazdy od centrum Rovaniemi. Igloo oferują podgrzewane podłogi i szklane dachy z widokiem na niebo.

W pokojach SnowHotel panuje temperatura od 0 do -5 stopni Celsjusza, niezależnie od temperatury na zewnątrz. Pokoje wyposażone są w oświetlenie elektryczne. Po przyjeździe goście zostaną oprowadzeni po obiekcie i otrzymają wysokiej jakości śpiwory na noc. Ze względu na ekstremalne doświadczenia związane ze spaniem w temperaturze poniżej 0 stopni Celsjusza zalecany jest tylko 1 nocleg w hotelu SnowHotel.

W restauracjach serwowane są charakterystyczne dania kuchni lapońskiej przyrządzane z lokalnych produktów. Na miejscu znajduje się Icebar i 3 restauracje.

Rovaniemi znajduje się 35km od hotelu. Hotel może zorganizować trasport z lotniska.

To jak, Piraci, straszna czy nie straszna Wam taka zima?

Terminy znajdziecie od września do końca marca - wiadomo, sezon (czyli tam = zima) jest droższy.

🏴‍☠️ Najlepsze oferty, ciekawostki i memy podróżnicze prosto na Twój telefon - zapisz się na kanał WhatsApp WakacyjnychPiratów!

Dlaczego warto

Sauna
Ze śniadaniem
Odnowa biologiczna
Widok panoramiczny
Najlepsza lokalizacja
Ugości Was Arctic SnowHotel & Glass Igloos

Gdzie

  • Sinettä

Dodatkowe informacje

Lotów do Ravaniemi oraz wynajmu samochodu w dobrej cenie możecie poszukać tutaj:

🧊🧊🧊🧊

Uwaga

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

🧊🧊🧊🧊

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

Zdjęcia

Tagi

Zorza polarnaZimaNaturaZ dziećmiRomantycznieNietypowe
Zgłoś wątpliwości prawne