WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Sophies Place Vienna Austria
Ta oferta ma już kilka dni i dostępność oraz ceny mogły się już zmienić.
Hotele

🔥 Seksowny wypad do Wiednia 😏

🇦🇹 Kajdanki ⛓️‍💥 Miłosna huśtawka 🥰 Różnorakie akcesoria 🖤

Od 441 PLN/os

Opublikował/a
Gina·10.07.2024
Zapisz
Udostępnij
LipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwiMajCze

Ahoj Piraci! Piękny Wiedeń jest zawsze wart odwiedzenia - ale co powiecie na urozmaicenie swojej następnej podróży do Austrii? 🖤

Właśnie odkryliśmy Sophie's Place - Love Edition, zdecydowanie wyjątkowy apartament! Z 9,6/10 punktów na Booking, to mieszkanie jest nie tylko świetnie oceniane, ale także posiada bardzo interesujące dodatki.

W sypialni, poza bardzo dużym łóżkiem, znajdziecie huśtawkę miłości, kajdanki i całą ścianę pełną akcesoriów, takich jak pejcze, pióra i inne... Na gości czeka również duża narożna wanna, w której można się zrelaksować.

Nie jest łatwo zarezerwować to miejsce, jest rozchwytywane. Jednak znajciecie kilka luźnych terminów do końca roku, a od kwietnia 2025 jest ich już znacznie więcej.

Apartament ma świetną lokalizację blisko ratuszu i stacji metra. Zapewniono tu także w pełni wyposażoną kuchnię.

No to komu? 😈

🦜 Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - ściągnij aplikację WakacyjniPiraci!

Dlaczego warto

Dla par
Świetny design
Ugości Was Sophie´s Place - Love Edition
Tylko dla dorosłych

Gdzie

  • Wiedeń
  • Europa

Dodatkowe informacje

Lotów w dobrej cenie możecie poszukać tutaj:

😈🇦🇹😈🇦🇹

Uwaga

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

😈🇦🇹😈🇦🇹

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

Zdjęcia

Tagi

NietypoweRomantycznieKrótki urlopInspiracja
Zgłoś wątpliwości prawne