WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Winchester, Pigsty, Pig Sty
Ta oferta jest nieaktualna.
Hotele

Świństwo❗️ 🐽 Czy aby na pewno❓Romantyczny 🥰 pobyt w luksusowym... 💎 chlewiku 🐖 w pobliżu Winchesteru 🐷

2 wyjątkowe noce 🌙 dla dwojga niecałe 2h od Londynu 🇬🇧

Od 1183 PLN/os

Opublikował/a
Mad_Dog_Daniel·12.03.2023
Zapisz
Udostępnij
KwiMajCzeLipSieWrzPaźLisGruStyLutMar

Tak jest Piraci,

Poczujcie się jak królowe/ królowie w... [chrumkanie] luksusowym... chlewie!

Pigsty to pierwsza leśna kryjówka Winchesteru z pięknymi widokami na Vale Farm. Znajduje się na terenie prawdziwego gospodarstwa, jednak w jego zacisznym zakątku. Dostaniecie się do chatki prywatnym torem rolniczym, odpowiednim dla pojazdów, rowerów lub pieszo!

Gospodarstwo oddalone jest od historycznego centrum miasta 4 kilometry - jest to idealna opcja dla tych, którzy chcą połączyć zwiedzanie Winchesteru z odpoczynkiem na łonie natury.

Kopułkowa konstrukcja Pigsty z drewnianym wnętrzem wyposażona jest w wannę, przytulną otwartą przestrzeń mieszkalną i część wypoczynkową, aby delektować się kolacją z widokiem na zachód słońca. Do Waszej dyspozycji jest także grill oraz inne niespodzianki.

Śniadanie jest przewidziane na pierwszy dzień, a herbata i kawa są dostępne przez cały pobyt.

Chatka jest dość popularna, ale terminy znjadziecie aż do marca 2023, chociaż ceny różnią się nieco w zależności od dnia tygodnia i sezonu.

🏴‍☠️ Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - Zapisz się na Whatsapp WakacyjnychPiratów!

Dlaczego warto

Dla par
Luksus
Najlepsza lokalizacja
Świetny design
Ugości Was Chatka Pigsty

Gdzie

  • Winchester

Szczegóły

  • 2 noclegi dla dwojga w Chatce Pigsty

  • wyżywienie: 1 śniadanie pierwszego dnia pobytu, w pełni wyposażona kuchnia

  • Przykładowy termin: 25-27 kwietnia

Dodatkowe informacje

Lotów oraz wynajmu samochodu w dobrej cenie możecie poszukać tutaj:

🐷🐷🐷🐷

Uwaga

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

🐷🐷🐷🐷

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

🐷🐷🐷🐷

Zdjęcia

Tagi

NietypoweGlampingRomantycznieWiosnaLatoJesieńZima
Zgłoś wątpliwości prawne