Loty
/NIEAKTUALNE/ ARR! Tanie loty na Sardynię!
od 87 zł
Udostępnij
Azure, Beach, Blue

Wrześniowe loty na Sardynię od 87 PLN/os

Ta oferta jest już nieaktualna w proponowanych przez nas terminach. Zostawiamy ją jednak na naszej stronie jako inspirację dla tych, którzy chcieliby wciąż z niej skorzystać na przykład modyfikując terminy czy zmieniając miejsce zakwaterowania. Pamiętajcie, że przy praktycznie każdej pojawiającej się u nas ofercie jest możliwość modyfikacji praktycznie wszystkich elementów wycieczki.

*****

Ahoj Piraci!

Ryanair odpalił całkiem niezłą promocję, w której znajdziecie wiele europejskich kierunków w dobrych cenach. Jednym z hitów jest Sardynia z Katowic od 87 zł! Dawno nie widziana cena ;)

KORONAWIRUS INFO: Do Irlandii bez testu wlecą zaszczepieni, należy mieć przy sobie TEN formularz w wersji online (nie jest akceptowany wydrukowany). Więcej informacji TUTAJ.

Kiedy

wrzesień 2021

Skąd

  • Warszawa
  • Bydgoszcz
  • Poznań
  • Szczecin

Gdzie

  • Alghero
  • Włochy

Szczegóły

Przykładowe daty:

***

Partner Link kayak_pl_flights_wl

Dodatkowe informacje

***

🌍 160 walut bez dodatkowych kosztów

🌍 Darmowe ubezpieczenie podróżne

🌍 Wiele innych dodatków

***

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:

WYCIECZKI I ZWIEDZANIE

Wycieczki, atrakcje i bilety na rozmaite wydarzenia w najlepszych cenach znajdziecie i kupicie w najlepszych cenach znajdziecie i kupicie TUTAJ:

SAMOCHÓD

Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.

Zdjęcia

  • Boat, Canary Islands, Europe

Tagi

City BreakCity BreakJesieńWrzesień