WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Boat, Boating, Boats and boating--Equipment and supplies
Ta oferta jest nieaktualna.
Pakiety

ARR 🏴‍☠️ Bella Italia w lipcu ☀️ Przebieżka po północy Włoch 🇮🇹

Romantyczny tydzień w Wenecji i Weronie oraz na wsi: loty ✈️, noclegi 🏨 i auto 🚗

Za 1515 PLN/os

Tu Wasze loty (noclegi w Weronie i wynajem auta w linkach poniżej 👇)
Opublikował/a
Lady Mermaid Blue·1.07.2024
Zapisz
Udostępnij
LipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwiMajCze

AKTUALIZACJA z dn. 3 lipca:

Dzisiaj ofert podrożała.

*

Piraci, ta oferta jest nie do odrzucenia!

Włochy zawsze przywodzą na myśl piękne widoki, wyborne jedzenie, niewinne Spritzinho, niesamowitą architekturę i historię w każdym zakątku, nutkę romantyzmu oraz słońce.

Proponujemy Wam pełen TYGODNIOWY pakiet dla dwojga i to na lipiec, kiedy ceny skaczą w górę jak szalone, za niecałe 2000 PLN za osobę, z lotami, noclegami w dwóch przepięknych regionach Veneto oraz z samochodem.

Przykładowy opis wyjazdu znajdziecie poniżej. ⬇️

🦜 Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - ściągnij aplikację WakacyjniPiraci!

Dlaczego warto

Dla par
Wynajem auta w cenie
Z lotami
Lot bezpośredni

Skąd

  • Katowice

Gdzie

  • Wenecja
  • Werona

Szczegóły

  • loty: Kato-Wenecja-Kato, cena: 217 225 zł/os

  • noclegi w Wenecji 16-20.07 w a&o Hostel Venezia Mestre, cena: 632 732 zł/os

  • noclegi koło Werony 20-23.07 w Stato Brado, cena: 208 zł/os

  • wynajem auta, cena: 110 350 zł/os

  • wyżywienie: własne, kuchnia w miejscu noclegu dostępna dla gości

  • bardzo dobre opinie o noclegach (8,1/10 w Wenecji na Trivago.pl; 4,76/5 w Weronie na AirBnb)

  • termin: 16-23 lipca

SUMA: 1167 1515 zł/os przy 2 osobach podróżujących

Poniżej podajemy linki do rezerwacji:

✈️ Loty:

🚙 Samochód:

🛌 Noclegi Wenecja

🛌 Noclegi Werona

Dodatkowe informacje

PROPONOWANY PLAN WYJAZDU

Dolecicie na lotnisko Wenecja Treviso, odbierzecie samochód i rozpoczniecie wyjątkowy pobyt w A&O Venice Mestre, położonym zaledwie kilka minut od pociągu, świetnie skomunikowanym z centrum Wenecji (oczywiście, możecie też podjechać do samego centrum miasta autem). Proponujemy Wam długie spacery w Mieście Gondoli, poznajcie jego kanały, zgubcie się między krętymi uliczkami i, jakżeby inaczej, popróbujcie regionalnych pyszności na jednym z uroczych tarasów z widokiem na Rialto.

Po 4 nocach spędzonych w Wenecji czeka Was niecałe 1,5 godziny podróży samochodem do romatycznego miasta Werony. Zobaczcie na własne oczy gdzie toczył się szekspirowski dramat Romeo i Julii (możecie nawet odwiedzić dom Juilii!). Ale żeby móc też nieco odpocząć od miasta i spędzić kilka dni na łonie przyrody, proponujemy Wam nocleg w Stato Brado, 45 min od centrum Werony. Idealne miejsce z czystym powietrzem, zielenią i przepięknym krajobrazem. Wycieczki górskie, trekking i aktywne spędzanie czasu też jest wspaniałym planem.

🍕🍷🍕🍷

Uwaga

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

🍕🍷🍕🍷

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

Zdjęcia

Tagi

Zgłoś wątpliwości prawne