
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .
W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści.

5 nocy przy prywatnej plaży ⛱ Z lotami i transferami 🛫 🚐
Za 969 PLN/os
Przedstawiamy Wam propozycję nie od odrzucenia. Słoneczny Brzeg w Bułgarii jeszcze w maju w rewelacyjnej cenie.
4* Hotel MPM Astoria ma formułę ultra all inclusive i położony jest tuż przy nadmorskiej promenadzie w Sunny Beach, oferując bezpośredni dostęp do prywatnej plaży z bezpłatnymi leżakami oraz parasolami.
Do Waszej jest także odkryty basen, a bogaty program animacyjny zapewnia liczne zajęcia sportowe i rozrywkowe. Na miejscu czekają również bar przy basenie, bar na plaży oraz lobby bar - idealne miejsca na relaks. W restauracji bufetowej serwowane są dania kuchni bułgarskiej i międzynarodowej.
Ultra all inclusive obejmuje posiłki dostępne przez cały dzień, szeroki wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych (lokalnych oraz importowanych), a także program animacyjny.
Centrum Sunny Beach oddalone jest o zaledwie 200 metrów.
Lecicie? My tak, szybka pauza od codzienności!
5 nocy dla w hotelu 4* hotelu MPM Astoria
wyloty: Warszawa
wyżywienie: ultra all inclusive
transfery z i na lotnisko
podstawowe ubezpieczenie
bardzo dobra ocena 4/5 na google
termin: 22-27 maja
Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Liczba miejsc może być ograniczona.