WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Bay, Cave, Coast
Ta oferta ma już kilka dni i dostępność oraz ceny mogły się już zmienić.
Pakiety

☀️ Chorwacja za grosze ☀️

☀️ Loty ✈️ Apartamenty 🏖️ 50 metrów od plaży

Za 819 PLN/os

Opublikował/a
Patryk·11.04.2024
Zapisz
Udostępnij
MajCzeLipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwi

Ahoj Piraci!

Takie okazje często się nie trafiają! Cały pakiet wyjazdu za 952 zł/os, w apartamentach blisko plaży. I to oferta z biura, czyli macie jeszcze transfer oraz podstawowe ubezpieczenie!

🦜 Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - ściągnij aplikację WakacyjniPiraci!”

Dlaczego warto

Blisko plaży
Duża oszczędność

Skąd

  • Katowice

Gdzie

  • Pula

Szczegóły

  • wylot z Katowic

  • wyżywienie: we własnym zakresie

  • 6 nocy w apartmentach Kanegra

  • transfery z/na lotnisko

  • ocena 3,5/5 w Tripadvisor

  • termin: 4-10 maja

Dodatkowe informacje

Uwaga

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

⛰️⛰️⛰️⛰️

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

⛰️⛰️⛰️⛰️

Zdjęcia

Tagi

Poniżej 1000 złPlażaNaturaWiosna
Zgłoś wątpliwości prawne