WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Cyprus, Europe, Pafos
Ta oferta jest nieaktualna.
Pakiety

☀️ Cypr w kwietniu ☀️

☀️ 4* hotel 🍳 ze śniadaniami

Za 1827 PLN/os

Opublikował/a
Patryk·29.03.2024
Zapisz
Udostępnij
KwiMajCzeLipSieWrzPaźLisGruStyLutMar

Ahoj Piraci!

Mamy dla was piękny i dobrze oceniany 4* hotel na słonecznym Cyprze w kwietniu!

🦜 Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - ściągnij aplikację WakacyjniPiraci!”

Dlaczego warto

Basen
Blisko morza
Wysokie oceny

Skąd

  • Katowice

Gdzie

  • Pafos

Szczegóły

Dodatkowe informacje

Uwaga

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

⛰️⛰️⛰️⛰️

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

⛰️⛰️⛰️⛰️

Zdjęcia

Tagi

PlażaNaturaWiosna
Zgłoś wątpliwości prawne