WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Brooklyn, brooklyn bridge, New York
Pakiety

🗽 Listopadowy city break w Nowym Jorku ✨ Zahaczamy o 11 listopada ⚓

Bezpośrednie loty z Berlina ✈️ 7 noclegów 🏨 oraz transfery 🚌

Za 2476 PLN/os

SPRAWDŹ LOTY
Opublikował/a
Bartek·6.05.2024
Zapisz
Udostępnij
MajCzeLipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwi

AKTUALIZACJA z dn. 8 maja: Poprzedni nocleg został wyprzedany, ale udało nam się znaleźć nowy w podobnej cenie oraz lokalizacji. Dodatkowo loty od Norse podrożały, ale w dobrej cenie są dostępne loty od British Airways.

Wielkie światła tego miasta was zainspirują! ✨

Propozycja jesiennego wyjazdu do Nowego Jorku z wykorzystaniem 11 listopada, który jest dniem wolnym od pracy. Times Square, Central Park, Empire State Building, ah! Cudownie tam jest. Polećcie i zobaczcie sami.

W przykładowym planie podróży wrzuciliśmy nocleg w Newark, aby zyskać jak najniższą cenę. Z Newark bez problemu dostaniecie się do centrum Manhattanu za pomocą autobusu.

🏴‍☠️ Najlepsze oferty, ciekawostki i memy podróżnicze prosto na Twój telefon - zapisz się na kanał WhatsApp WakacyjnychPiratów!

Dlaczego warto

Dla par
Z lotami

Skąd

  • Berlin

Gdzie

  • Nowy Jork
  • Newark

Szczegóły

  • bezpośrednie loty: Berlin - Nowy Jork - Berlin - 1170 1381 zł/os

  • 7 noclegów w apartamencie w Newark - 914 zł/os

  • dobre opinie: 4.96/5 Airbnb

  • Transport z lotniska: ok. 45$/os w obie strony (ok. 181 zł, w cenie AirTrain oraz dwa pociągi i autobus) - możecie kupić bilety już na miejscu (AirTrain do Jamaica, potem pociąg LIRR do New York Penn Station, następnie pociąg NJCL do Newark Penn Stadion, a potem autobusem nr 39 do noclegu)

  • Termin: 5-12 listopada (powrót do Berlina 13 listopada)

  • Cena: 2264 2476 zł za os / przy dwóch osobach podróżujących

🔗 LINK DO REZERWACJI 🔗

📺 ZRZUTY EKRANU 📺

✈️

🛌

Inne opcje

✈️ INNE OPCJE TANICH LOTÓW DO NOWEGO JORKU Z BERLINA W LISTOPADZIE:

Dodatkowe informacje

🌇🌇🌇🌇

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób dorosłych, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

Uwaga

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

🌇🌇🌇🌇

Zdjęcia

Tagi

City BreakAktywnieRomantycznieJesieńDni wolne
Zgłoś wątpliwości prawne