8 nocy na Balearach 🏖 z lotami ✈️ i samochodem 🚗
Za 1735 PLN/os
Tutaj zarezerwujcie lotyA poniżej znajdziecie linki do wynajmu auta ⬇️Piraci!
Lato lato, lato czeka! Razem z latem czeka... Majorka! Bo początek września to wciąż lato, a tłumów mniej, a na Majorce jest wciąż słonecznie i pięknie. Więc czas przygotować całkiem niekrótki urlop, czy to z rodzinką, czy z przyjaciółmi!
Apartamentos Carlos V znajduje się ok. 1 km od plaży, w samym centrum miasta Alcúdia, 3 minut samochodem od Portu Alcúdia i 10 minut od Port Pollensa. Plaże bliziutko, apartament wygodny i przestronny, ideolo!
Macie do dyspozycji samochód na cały pobyt, żeby zwiedzać wyspę!.
Krystaliczne wody Balearów to jedne z ulubionych wód pirackich. Lecimy!
🏡 NOCLEGI
Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów inne niż te, które proponujemy powyżej, warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:
Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o podaną powyżej liczbę osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać. Możecie oczywiście dodawać czy ujmować ilość podróżujących osób. To oferta typu “Zrób to sam”, to znaczy, że każdy element (loty, noclegi, transfery/samochód) rezerwujesz samodzielnie. Nie jest to oferta z biura podróży.
☀️☀️☀️☀️
Uwaga
Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .
W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .