WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Bay, Beach, Body of water
Pakiety

☀️ Malta w lipcu ☀️

5 nocy ☀️ na wyspie Gozo 💦

Za 1475 PLN/os

SPRAWDŹ LOTY
Opublikował/a
Patryk·16.05.2024
Zapisz
Udostępnij
MajCzeLipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwi

Ahoj!

Mamy dość nietypową propozycję wakacyjnego wyjazdu, bo pobyt nie tylko na samej Malcie, ale konkretnie na należącej do tego pańswa wyspie Gozo! Proponujemy wam wynajem auta, żebyście mogli zwiedzić obie wyspy, ale pamiętajcie, że łączy je prom, którego ceny nie wliczyliśmy do pakietu, bo nie wiemy ile razy będziecie z niego korzystać ;)

🦜 Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - ściągnij aplikację WakacyjniPiraci!

Skąd

  • Warszawa

Gdzie

  • Gozo

Szczegóły

  • Wylot z Warszawy - 649 zł/os

  • 5 nocy w aparthotelu Block - 626 zł/os

  • Ocena 8,8/10 w Trivago

  • wymajem auta - 149 zł/os

  • prom - 51 zł/os

  • Wyżywienie: we własnym zakresie

  • Proponowany termin: 12-17 lipca

SUMA: 1475 zł/os przy 2 osobach podróżujących.

🔗 LINKI DO REZERWACJI:

🏡 NOCLEGI

✈️ LOTY

🚐 AUTO

Dodatkowe informacje

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla podajnej ilości osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

Zdjęcia

Tagi

Zgłoś wątpliwości prawne