WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Hotel Royal Karthago
Ta oferta jest nieaktualna.
Pakiety

Na Dżerbę 🏖 do ciepełka ☀️ w marcu, z all inclusive 🍹 w 4* hotelu 🏨

Tydzień w Tunezji 🇹🇳 przy plaży ⛱, baseny 💦, palmy 🌴, piękne widoki 😎

Za 2029 PLN/os

Opublikował/a
Lady Mermaid Blue·19.02.2024
Zapisz
Udostępnij
KwiMajCzeLipSieWrzPaźLisGruStyLutMar

Marzec: spokój, idealna temperatura i... rewelacyjna ucieczka zimie. Tunezja jest świetnym miejscem na ten odpoczynek, a dodatkowo wyspiarskie klimaty są niezawodne! Tym bardziej, jeśli jesteście bliziutko plaży! W marcu ok. 20 stopni w ciągu dnia!

Uroczy hotel, którego wielkość widoczna jest dopiero w trakcie wieczornych pokazów i przedstawień. Pokoje mieszczą się w niewysokich bungalowach ukrytych między bujną roślinnością, tworzącą zaciszne zakątki. Spokój strefy mieszkalnej równoważy bogaty program zajęć sportowych i animacyjnych w rejonie basenu, plaży, amfiteatru i barów.

Dogrzejcie się!

🏴‍☠️ Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - Zapisz się na Whatsapp WakacyjnychPiratów!

Dlaczego warto

All Inclusive
Basen
Blisko morza
Ugości Was 4* Hotel Royal Karthago Djerba
Blisko plaży
Najlepsza lokalizacja
Pełne wyżywienie
Śniadania
Widok na morze
Z wyżywieniem

Skąd

  • Katowice

Gdzie

  • Wyspa Djerba

Szczegóły

  • wylot: Katowice

  • wyżywienie: ALL INCLUSIVE

  • transfery z i na lotnisko

  • podstawowe ubezpieczenie

  • opieka rezydenta

  • bardzo dobra ocena 4/5 na Tripadvisor

  • termin: 7-14 marca

Dodatkowe informacje

☀️ ☀️ ☀️

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

☀️ ☀️ ☀️

Uwaga

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

Zdjęcia

Tagi

All InclusivePlażaPełne wyżywienieRomantycznieUcieknij od zimyZ wyżywieniemZe śniadaniemZima
Zgłoś wątpliwości prawne