

Apartamenty, sauna 🧖 i karnet w cenie 🚠 Dojazd własny ❄️
Za 1776 PLN/os
Nartki w grudniu? No jasne!
Residence Villa Frejus położona jest ok. 200 m od centrum miejscowości Bardonecchia. Do terenu narciarskiego jest ok. 600 m, a do przystanku autobusu dla narciarzy ok. 50 m. Najbliższe obiekty handlowe i trasa do narciarstwa biegowego są oddalone o ok. 200 m.
Na miejscu znajduje się kąciki zabaw dla dzieci, sauna oraz sala fitness i parking.
Otrzymacie również kartę Frejus Card, która upoważnia do licznych zniżek, np. w restauracjach, barach, szkółce narciarskiej i wypożyczalni sprzętu.
No to szus!
7 nocy w 5-osobowym apartamentcie w Residence Villa Frejus
6-dniowy karnet Bardonecchia
wi-fi, parking, sauna, sala fitness, karta gościa
20% zniżki na wypożyczenie sprzętu w Snowspace Rental Ski Shop
bardzo dobre opinie 4,3/5 na google
proponowany termin: 13 - 20 grudnia
dojazd własny
podstawowe ubezpieczenie
Tytułowa cena za osobę obowiązuje przy 4 osobach podróżujących
Całkowita cena po doliczeniu opłat manipulacyjnych:
Dostępne również inne terminy. Znajdziecie je w kalendarzu
Bardonecchia to miejscowość, w której podczas Igrzysk Olimpijskich 2006 rozgrywane były wszystkie zawody snowboardowe. Jest ona położona w pobliżu Turynu, przy granicy francuskiej w dolinie Val di Susa, na zachodzie od Piemontu. Bardonecchia to jedna z ulubionych miejscowości narciarskich Włoch, która cieszy się długą tradycją sportową. Już w roku 1909 rozegrano tu pierwsze Zimowe Mistrzostwa Świata. Miejscowość powstała poprzez połączenie czterech dzielnic Rochemolles, Millaures, Melezet i Les Arnauds, z których każda ma własną historię, sztukę i kulturę. Podziwiać tu można liczne zabytki historyczne jak np. kościoły, kaplice i muzea. Warto wybrać się na Via Medail, na której czekają na Was różne butiki, sklepy i kafejki. Teren narciarski obejmuje trasy o różnych stopniach trudności i długości ponad 100 km. Na amatorów białego szaleństwa czekają tu wspaniałe możliwości do jazdy poza trasami i dobre warunki śniegowe na wysokości do 2800 m.
Val di Susa
Dolina Susatal położona jest w Piemoncie, na granicy z Francją i otoczona jest licznymi trzytysiącznikami. Szczególnie znana jest ta dolina ze względu na wysokoalpejską drogę do wędrówek Alta Via Val di Susa, wzdłuż której w przeciągu 7 dni można przejść z końca doliny w Bardonecchia, aż do Bassa Valle. Dolina, w której zbiega się 5 rezerwatów ochrony przyrody, położona jest w pobliżu miejsc, w których organizowano igrzyska olimpijskie w 2006, Turin, licznych miejsc olimpijskich i tras. Dolina ta należy do ulubionych wśród miłośników sportów zimowych.
❄️❄️❄️
Uwaga
Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności.
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .
W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści.