WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Bardonecchia, Cloud, Ice
Ta oferta jest nieaktualna.
Pakiety

🇮🇹 Na tydzień 🚠 do Włoch na koniec sezonu ⛷ Bardonecchia czeka! 🏂

Apartamenty dla 4 osób i z karnetem w cenie. Dojazd własny. Andiamo! ❄️

Za 1431 PLN/os

Opublikował/a
Lady Mermaid Blue·5.03.2023
Zapisz
Udostępnij
MajCzeLipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwi

Nartki we Włoszech na zamknięcie sezonu? No jasne! Cena prawie o połowę mniejsza niż w lutym! Korzystajcie!

Apartamenty, które dla Was znaleźliśmy położone są w centrum miejscowości Bardonecchia. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się w odległości ok. 50 m od obiektu i wygodnie dowiezie Was do oddalonego o 1,5 km terenu narciarskiego Bardonecchia, jeśli nie chcecie brać autka.

Na miejscu do Waszej dyspozycji Wi-Fi, przechowalnia sprzętu narciarskiego i bezpłatne miejsca parkingowe). Otrzymacie również kartę Frejus upoważniającą do licznych zniżek, m.in. w restauracjach, sklepach, szkółce narciarskiej i wypożyczalni sprzętu narciarskiego.

Wasze mieszkanka są w pełni wyposażone, zabierajcie swoją ukochaną 4-osobową gromadkę i jedźcie!

🏴‍☠️ Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - Zapisz się na Whatsapp WakacyjnychPiratów!

Dlaczego warto

Blisko stoku
Przyjazny dla grupy
Przyjazny rodzinie
Świetny apartament
Ugości Was Residence Tabor
Widok na góry
Widok panoramiczny

Gdzie

  • Bardonecchia

Szczegóły

  • 7 nocy w 4-osobowych apartamentach w Residence Tabor

  • 6-dniowy karnet Bardonecchia

  • Wifi, parking, karta gościa

  • 20% zniżki na wypożyczenie sprzętu w Snowspace Rental Ski Shop

  • bardzo dobre opinie na Tripadvisor 4/5

  • proponowany termin: 25 marca - 1 kwietnia

  • dojazd własny

  • podstawowe ubezpieczenie (doliczone w trakcie rezerwacji)

  • Tytułowa cena za osobę obowiązuje przy 4 osobach podróżujących

Końcowa cena z doliczeniem ubezpieczenia oraz opłat manipulacyjnych:

Dodatkowe informacje

Więcej o tym pięknym miejscu:

Bardonecchia to miejscowość, w której podczas Igrzysk Olimpijskich 2006 rozgrywane były wszystkie zawody snowboardowe. Jest ona położona w pobliżu Turynu, przy granicy francuskiej w dolinie Val di Susa, na zachodzie od Piemontu. Bardonecchia to jedna z ulubionych miejscowości narciarskich Włoch, która cieszy się długą tradycją sportową. Już w roku 1909 rozegrano tu pierwsze Zimowe Mistrzostwa Świata. Miejscowość powstała poprzez połączenie czterech dzielnic Rochemolles, Millaures, Melezet i Les Arnauds, z których każda ma własną historię, sztukę i kulturę. Podziwiać tu można liczne zabytki historyczne jak np. kościoły, kaplice i muzea. Warto wybrać się na Via Medail, na której czekają na Was różne butiki, sklepy i kafejki. Teren narciarski obejmuje trasy o różnych stopniach trudności i długości ponad 100 km. Na amatorów białego szaleństwa czekają tu wspaniałe możliwości do jazdy poza trasami i dobre warunki śniegowe na wysokości do 2800 m.

Val di Susa

Dolina Susatal położona jest w Piemoncie, na granicy z Francją i otoczona jest licznymi trzytysiącznikami. Szczególnie znana jest ta dolina ze względu na wysokoalpejską drogę do wędrówek Alta Via Val di Susa, wzdłuż której w przeciągu 7 dni można przejść z końca doliny w Bardonecchia, aż do Bassa Valle. Dolina, w której zbiega się 5 rezerwatów ochrony przyrody, położona jest w pobliżu miejsc, w których organizowano igrzyska olimpijskie w 2006, Turin, licznych miejsc olimpijskich i tras. Dolina ta należy do ulubionych wśród miłośników sportów zimowych.

❄️❄️❄️

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę 7 noclegów dla 4 osób, a jej wysokość zależy od terminu i długości wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.

❄️❄️❄️

Uwaga

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

❄️❄️❄️

Zdjęcia

Tagi

NartyAktywnieBez testuEuropaFerie zimoweZimaGrupa
Zgłoś wątpliwości prawne