Invisible House Joshua Tree - SkyScraper with Pool, booking.com
Pakiety

Pojawił się w programie Netflixa "Najciekawsze obiekty wakacyjne świata"

Jeśli oglądacie drugi sezon „Najciekawszych obiektów wakacyjnych świata" na Netflixie, to możecie rozpoznać ten niewidzialny dom w Kalifornii, który pojawił się w programie.

Gdzie

  • California
  • United States of America

Szczegóły

Ten niewidzialny dom Joshua Tree - SkyScraper z basenem znajduje się w Joshua Tree w Kalifornii w USA.

Ten dom to ogromne miejsce z lustrami dookoła. Jego położenie na pustyni i obecność luster sprawiają, że ​​wygląda, jakby go tam nie było.

Nieruchomość jest w pełni klimatyzowana, ma Wi-Fi w całym budynku oraz ogromny prywatny basen z niesamowitymi widokami dookoła. Do tego dzięki wielu oknom jest niezwykle jasny, gdyż promienie słońca wpadają do niego z każdej strony.

Niewidzialny dom posiada 3 sypialnie, taras, dużą część dzienną z telewizorem z płaskim ekranem, dobrze wyposażoną kuchnię ze zmywarką, kuchenkę mikrofalową, pralkę oraz 4 łazienki.

Centrum turystyczne Joshua Tree oddalone jest o 4 km, szlak Maze Loop Trail o 7 km, a najbliższe lotnisko to Palm Springs International Airport, które jest oddalone o 37 km.

Jeśli chcecie tu zostać na noc, musicie wziąć ze sobą wielu znajomych, ponieważ 1-dniowy pobyt zaczyna się od ok. 20 000 PLN za noc dla maksymalnie 6 osób dorosłych, dodatkowe 2 osoby dorosłe mogą zostać zakwaterowane za dodatkową opłatą.