WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Barceló Sevilla Renacimiento, booking.com
Ta oferta ma już kilka dni i dostępność oraz ceny mogły się już zmienić.
Pakiety

Sewilla 💃, luksusowo w fantastycznym 5* hotelu 🏩 w bardzo dobrej cenie 🤑

Andaluzja 🇪🇸 w przepięknym stylu! 👠 W lipcu najtaniej 🫰, z basenem! ☀️ 🏊‍♂️

Od 230 PLN/os

Opublikował/a
Spadino·10.03.2024
Zapisz
Udostępnij
LipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwiMajCze

Ahoj Piraci!

Co Wy na to, żeby zejść na moment na ląd i odkryć andaluzyjską stolicę? I do tego zamieszkując w jednym z najbardziej luksusowych 5-gwiazdkowych hoteli w mieście, z basenem i wszelkimi bajerami?

Dostępnych jest wiele terminów, najtaniej w lipcu. Wiemy, że jest gorrrrąco, ale jest i basen, a dla zmarzlaków taka pogoda to czysta przyjemność!

Hotel jest bardzo dobrze skomunikowany z centrum miasta!

🏴‍☠️ Najlepsze oferty podróżnicze prosto na Twój telefon - Zapisz się na Whatsapp WakacyjnychPiratów!

Dlaczego warto

Świetny design
Luksus
Basen
Najlepsza lokalizacja
Ugości Was 5* Barceló Sevilla Renacimiento

Gdzie

  • Sewilla

Dodatkowe informacje

Lotów oraz wynajmu samochodu w dobrej cenie możecie poszukać tutaj:

🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸

Uwaga

Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

Zdjęcia

Tagi

WeekendCity BreakLuksusowoWiosnaLatoRomantycznieJesień
Zgłoś wątpliwości prawne