WakacyjniPiraci
Profile
Impressions and Other Assets/norwegianviva-speedway-rendering_vjreim
Ta oferta jest nieaktualna.
Rejsy

Nowy statek rejsowy z trzypiętrowym torem wyścigowym i 10-piętrową zjeżdżalnią

Norwegian Viva wypłynie na Morze Śródziemne w 2023!

Opublikował/a
C. 'silver-tooth' Sharpe·25.02.2022
Zapisz
Udostępnij

Ten najnowszy nowy statek rejsowy wygląda po prostu obłędnie! Wśród wyróżniających się elementów jest trzypiętrowy tor wyścigowy, baseny bez krawędzi i 10-piętrowa zjeżdżalnia nad burtą statku! Czytajcie dalej...

📩

Podobają Ci się takie inspiracje? Zapisz się do naszego newslettera tutaj i otrzymuj ich więcej!

Szczegóły

Norweska Viva wyruszy w dziewiczy rejs w czerwcu 2023 r. i będzie przepływać m.i.n. przez: Lizbonę, Wenecję i Rzym oraz Ateny.

Statek, część floty Norwegian Cruise Line, został zbudowany przez włoskiego stoczniowca Fincantieri, ma długość 294 metrów i pomieści aż 3219 gości.

Statek obiecuje mieć najlepszy personel ze wszystkich nowych statków wycieczkowych - co z pewnością oznacza, że ​​jeszcze łatwiej będzie można napić się drinka w dowolnym momencie dnia. A to bardzo ważne dla każdego pirata na morzu.

Jedną z najfajniejszych atrakcji na statku będzie na pewno The Drop - 10-piętrowa zjeżdżalnia, która została opisana jako „najszybsza sucha zjeżdżalnia ze swobodnym spadkiem na morzu”. Tylko nie jedzcie wcześniej obiadu. ;)

Na miejscu jest też trzypiętrowy tor wyścigowy Viva Speedway, zjeżdżalnia wodna z falami pływowymi i oszałamiający szklany most, który rozciąga się nad wodą.

Statek ma również wiele udogodnień dla luksusowego podróżnika z obszarem dostępnym tylko za pomocą specjalnej karty, znanym jako Przystań (THe Haven). To fantazyjne miejsce ma basen bez krawędzi, który wychodzi na ocean - idealny do odtworzenia sceny z Titanica...

Dla każdego, kto poczuje się głodny, Indulge Food Hall ma w ofercie 11 restauracji, w których można znaleźć wszystko, od włoskiej po meksykańską kuchnię.

Pięknie byłoby oglądać stąd zachody słońca, prawda?

Tagi

EuropaZ dziećmiLuksusowoMorze ŚródziemneNietypowe